Skocz do zawartości

vesper

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O vesper

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Gdynia

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Te, o których ja napisałem, masz częściowo kilka postów wyżej. Pozostałych twojego autorstwa nie mam zamiaru wyszukiwać i przytaczać, bo zwyczajnie szkoda mi czasu na to. Jeśli ty nie masz świadomości, że w wielu postach zachowałeś się jak przysłowiowy burak, to moje pokazanie palcem nie sprawi, że takiej świadomości nabędziesz.
 2. Nie jestem ani kabloentuzjastą, ani kablosceptykiem, ani nawet audiofilem, bo dopiero zagłębiam się w temat. Jednak zgadzam się całkowicie z twierdzeniem, że całość tej burzliwej dyskusji jest bardzo interesująca i wg mnie na pewno nie jest offtopem. Być może miejscami zbyt wiele emocji u niektórych forumowiczów się wylewa, szczególnie gdy mowa o tych negatywnych emocjach, ale to nie zmienia faktu, że można dowiedzieć się całkiem sporo rzeczy w tego wątku i wyciągnąć niejeden racjonalny wniosek związany jak najbardziej z audio. Dodam jeszcze, że dziwi mnie, iż administracja zwraca uwagę kablosceptykom, a po drugiej stronie barykady, przykładowo taki Arekszcz, wykazujący się niejednokrotnie wyjątkowym prostactwem w rozmowie, posługujący się niewybrednymi epitetami i piszący bez zachowania elementarnych zasad pisowni, jest tolerowany przez administrację.
 3. W takim razie dziękuję za odpowiedzi, teraz wiem, że nie warto pchać się w tym kierunku.
 4. Tak jak wspomniałem, mam apetyt na nieco potężniejszy dźwięk, zwłaszcza przy cichym i średnio-cichym odsłuchu. Powierzchnia to ok. 18m2.
 5. To mój pierwszy post na tym forum, zatem witam wszystkich serdecznie Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem zestawu: Yamaha R-N602 + Elac Debut 2.0 B6.2. Gra to całkiem fajnie i ogólnie jestem zadowolony, jednak jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia i zachciało mi się nieco więcej mocy i potęgi w dźwięku, zwłaszcza przy cichym graniu. Wobec czego zacząłem myśleć nad zmianą kolumn na podłogowe. I pytanie, z którym się zwracam do Was - czy Yamaha "uciągnie" KEF'y Q750? Czy może jednak ma za mało mocy by miało to sens?
×
×
 • Utwórz nowe...