Skocz do zawartości

Jarosław Stawryło

Uczestnik
 • Zawartość

  29
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Elbląg

Ostatnio na profilu byli

180 wyświetleń profilu
 1. Oczywiście przewiewu mu nie brakuje. Stoi sam na szafce i ma ogrom przestrzeni. Temperatura wysoka na dotyk urządzenia, które jest ciepłe jak piekarnik z podwójną szyba ...nie poparzysz się ,ale czujesz więcej niż przyjemne ciepło
 2. To jest temat bardzo ciekawy. Muzaka ,którą słuchałem co najmniej 20 lat mnie się nie podoba za bardzo na tym sprzęcie. Na stare lata szukam nowego. córka by powiedziała ..Mamo debil! Poszukam odpowiedniego tematu i popiszę o tym
 3. Do dziś nie zrobiłem live dirac na moim sprzęcie. Niestety z [powodu zmiany wizerunkowej salonu żona nakazała mi zakup nowej komody i szafki telewizyjnej. Musiała się odegrać. Myślę że wrócę do tematu gdy meble będą w domu. Piszę, bo bez was ja nic nie zrobię, jestem nic niewiedzącym ludkiem, który kupił sobie zabawkę i nie umie się nią bawić, więc niedługo na pewno będę prosił o pomoc tęgie głowy z forum .
 4. Witajcie.Chciałbym jakoś zakończyć temat nad M10( mam nadzieję). Nowy egzemplarz m 10 gra aż miło. Jestem zadowolony. Jedyny minus to temperatura urządzenia. Jest zdecydowanie za wysoka.
 5. Chyba masz udziały w tej firmie Spróbuję sama..znaczy,że na forum mamy takie tęgie głowy, że zacytuję: nie takie rzeczy pany, nie takie
 6. Teraz każdy już będzie wiedzieć jak do mnie pisać w kwestiach technicznych. Jak do przedszkolaka
 7. Nie mów. Boję się napisać.zróbmy tak, Ty napisz gdzie powinienem go wetknąć,a ja przemilczę swoją ignorancję.
 8. Dzięki za informacje. Tak to była wersja mobilna. Wieczorem pobawię się PC. Niestety znając moje umiejetnosci myślę że jeszcze będę pisał o pomoc.
 9. Nowy sprzęt odnowiony? nie ma co pisać i uprawiać logomachii. Dzięki za zainteresowanie tematem
 10. Samą głośność mogę ustawiać, lecz gdy naciskam accept level wyskakuje mi napis,który wkleiłem.
 11. To jest towar outletowy i cena też taka powinna być, a moje pytanie czy będzie
 12. Ustawiam głośność i chcę przejść dalej to wtedy wyskakuje ten komunikat.
 13. Tak, Myślę,że coś robię nie tak, bo w wcześniejszym urządzeniu, które zwróciłem do sklepu miałem ten sam komunikat. Może źle podłączam mikrofon?
 14. Nie wiem jak zrobić Dirac live. Dochodzę do tego momentu i koniec . Urządzenie Nad M 10
 15. Wczoraj odebrałem nowego Nada M10. W salonie powiedzieli mi ,że to sprawa oprogramowania.Mam nadzieję,że już nie będę w tym temacie pisać. Ciekawostka.Dostałem nowe urządzenie i pudełko, ale rozpakowane akcesoria z wcześniejszego urządzenia mi pozostawiono. nie żeby mi to przeszkadzało,ale kiedy wgrają na nowo soft to tamten sprzęt pójdzie jako nowy do klienta(może się mylę).
×
×
 • Utwórz nowe...