Skocz do zawartości

młodymeloman

Uczestnik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez młodymeloman

 1. Chętnie bym odwiedził. najbliżej mam do katowic lub krakowa. Macie dostępny: sonos amp, argon audio sa1 oraz arcam solo uno?
 2. Brzmieniowo jak będzie się różnił od sonos amp?
 3. Jeszcze nic nie posiadam, dopiero się rozglądam. Powyższy zestaw mi się podoba, ten wzmak ma wszystko czego mi trzeba i kolumny wizualnie mi pasują. Pytam czy zagra to dobrze bo często na forach hifi czytam treści typu "ten zestaw nie zagra dobrze" z tego powodu rozumiem, że niektóre połączenia kolumny-wzmak nie współgrają ze sobą stąd moje pytanie. Wzmaka bym zostawił. Kolumny mogę zmienić kwota to: 1-2tyś max. Jeśli nie te missiony to co? Mam możliwość nabycia tych QX1 za 1000 zł w idealnym stanie. Preferuje jak najmniejsze kolumny podstawkowe z dobrym basem. Pomieszczenie do 20m2.
 4. Dzień dobry. Czy taki zestaw zagra dobrze? Jakie kable wystarczą do takiego zestawu?
 5. A on potrafi połączyć się z wifi poprzez połączenie bezprzewodowe bez podłączenia kabla ethernet? Bo Arcam solo uno ma antenę wifi i wydaje mi się że tam jest taka możliwość lub ona działa jako repeater sygnału wifi..
 6. Co dokładnie masz na myśli pisząc praktycznie bezużyteczne? Chodzi o brak wsparcia i upgrade softu? -------------------------- Najbardziej przemawiają do mnie te dwie konfiguracje: 1. Arcam solo uno (2800zł) + monitor audio silver 50 (2600 zł) 2. Sonos Amp (3000 zł) + PMC db1i (2600 zł) https://m.olx.pl/oferta/pmc-db1i-linia-transmisyjna-CID99-IDIjoi3.html?isPreviewActive=1
 7. Będzie słychać różnicę w jakości hifi w tidal między wifi airplay a bluetooth? Myślę że ten Arcam Solo Uno będzie do nich pasował bo ma ocieplone brzmienie. LS50 Meta za drogie. LSX wydają się dosyć mizerne.
 8. Dzień dobry, Szukam zestawu stereo jak najmniejszego do 5 tyś zł. do pomieszczenia max 20m2. Chciałbym zestaw, który pomimo małych gabarytów zagra w miarę potężnie i selektywnie z akcentem na tony niskie. Wolałbym coś bardziej premium z rynku wtórnego ale ciężko szukać małych gabarytów w starym sprzęcie audio. Obejrzałem i odsłuchałem już kilka zestawów. PMC DB1 gold - ideał brzmieniowy i maksymalna wielkość kolumny jaką akceptuje ale cena dla mnie za wysoka. Czy znajdę jakieś starsze tańsze kolumny z outletu, które maja podobną charakterystyke brzmieniową oraz gabaryty? Monitor audio silver 50 - Idealne rozmiarowo, troszkę za bardzo przejaskrawiona góra, reszta brzmienia idealna. We wzmacniaczu zależy mi na połączeniu bezprzewodowym z iphonem poprzez aplikacje tidal. Bluetooth: Teac AI-301DA - Lubię tą klasyczną stylistykę oraz manualny regulator głośności. Czy bluetooth aptx w nim zastosowany będzie takiej samej jakości jak połączenie wifi np poprzez airplay? Wifi: Arcam Solo Uno - Ma airplay ale czy brzmieniowo i konstrukcyjnie wypada lepiej niż ten teac AI-301DA? Czy może jakieś inne modele byłyby lepsze? Nie znam rynku, szukam inspiracji i proszę o poradę, dziękuję.
×
×
 • Utwórz nowe...