Skocz do zawartości

S!N!

Uczestnik
 • Zawartość

  303
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  wrocław

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ktoś już słuchał tego potwora jak się zgrywa z kolumnami? Bo chętnie podmieniłbym Rela.
 2. 25m2 to na luzie dla prawie większości kolumn tych większych, mam multum znajomych co nie mają wypierdków tylko duże kolumbryny w jeszcze mniejszych metrażach i gra to zacnie, zależy jak jest zorganizowany pokój i jak zagracony. Sprzedawca podkreślił, iż się przeprowadza do mniejszego metrażu ( jeśli to w ogóle prawda)też dawałem takie ogłoszenie jak przechodziłem z d30 na d28 przecież nie napisze, iż mu się coś nie podoba lub męczy. Sam słuchałem nawet w małych salkach największych klipschów , baltusów, pylonów czy dali i wcale ten metraż nie był za mały dla dużej konstrukcji. Nie słuchałem 9, ale nie wierzę, iż mają więcej basu niż taki Jasper czy klipsch, ale za taką kwotę to się opłaca, pewnie jeszcze da się jeszcze coś utargować.
 3. @-Konrad- Słuchałem wszystkich kolumn, które wymieniłeś i jak dla mnie każda jedna prezentuje syf do kwadratu. W tych kwotach to ciężko odszukać coś sensownego, kupisz i na dłuższą metę zacznie Ci czegoś brakować lub będzie Cię coś drażnić lub irytować no chyba, że nie jesteś wymagający. Z tego co pisałeś to zależy Ci na niskim zejściu i słuchasz rocka gdzie potrzeba pierdyknięcia stopy oraz braku jej gubienia to na pewno nie w tych kolumnach, tam zamiast basu masz pierdziawkę w bębenek lub buczenie oraz męczenie wysokimi ewentualnie wokalem. Nie wiem jaką sygnaturę dźwięku lubisz, ale jeśli ktoś przechodzi z głośniczków komputerowych to rzeczywiście dla niego taka aurora może robić wow. Najlepiej poszukać używek z wyższej półki za tą wkotę, a jeśli nie to nawet bez odsłuchu nie podchodź i nie zastanawiaj się nad kupnem gniota.
 4. S!N!

  Tidal vs CD

  W porównaniu do innych zbieraczy nie mam spektakularnej liczby, gdzieś powyżej tysiąca fizyków i żaden album na tidalu nie gra lepiej od tych, które stoją na mojej półce, mowa tutaj o samym rapie, ale znajdzie się też krążek spod innego szyldu jak Zawiałow, Vito czy choćby Podsiadło.
 5. Ktoś słuchał Sounddeco Alpha F3? Ma to kopa?
 6. Mnie zaciekawił, pylony posiadają kozacki basik, więc trzeba będzie sprawdzić tego suba , jego dolna częstotliwość graniczna to 24 HZ.
 7. Jedni z najważniejszych, a nie jeden to nie jest pojedynczy artysta, ehhh nie wprowadzaj ludzi w błąd tak samo jak z ambientem. No proszę Cię, nawet nie będę tego komentował chyba mało setów w życiu słyszałeś.
 8. @Tomasz KluczynskiKlasyka, jak dobrze pamiętam około dychy albumów czy coś powyżej, ale masz wspomnienie, zazdro.
 9. Oczywiście są różne odmiany drumów od jump up po jungle, liquid, który jest bardzo przyjemny w odbiorze to sobie też obadaj.
 10. I jak wrażenia? Rozumiem, iż model jedynie dedykowany jak sama nazwa mówi tylko do serii Diamond, ewentualnie do niższych modeli czy Jasper też się łapie?
 11. @jabarTo Twoje indywidualne zdanie, ale masz do niego prawo. @ChmarskiChyba autor zbytnio się już nie pojawia, ale fajnie jakby ludzie podali więcej propozycji bo jakieś aurory to się średnio nadają już jest o nich wątek w którym autor słucha również muzyki klubowej i je skreślił.
 12. @jabarA z czego wyszedł drum? I zapomniałeś o najważniejszym Kraftwerk.
 13. Pewnie tak. Majistrate - Bug Crusher VIP Dub Berzerka - Children´s Future VIP DJ Hazard and Distorted Minds- Mr Happy (bez tego tracka nie ma festiwalu dnb) Majistrate - Bug Crusher VIP Sub Focus - Timewarp Vip Macky Gee - Nutta @kaczadupaCiężka sprawa, no musi być potężny, idealny basior, ale nie wlekący się coś pokroju klubowego/ festiwalowego brzmienia. @Piotr Sonido No i co z w związku z tym? Ogarniesz historię to wróć z dyskusją.
 14. @Chyba Miro 84To akurat robiłem na początku jak tylko coś mi nie pasowało z dźwiękiem i sprzęt ok, muszę odszukać złoty środek z ustawieniami, ale zauważyłem, iż Pylony grają dość szeroko i trochę rozciągają mi ten dźwięk, mamy np. wałek „Planbe- Stały ląd” i jest tam delikatny cykacz, który wybrzmiewa w lewej oraz prawej kolumnie od 0,16 i u mnie znajduje się on bardzo daleko po obu stronach. Co do wokalu byłem w salonie i również wokal szedł delikatnie na lewo w niektórych numerach.
×
×
 • Utwórz nowe...