Skocz do zawartości

krupkin

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

O krupkin

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska
 1. Generalnie, moim oczywiście zdaniem, 6550 mają najlepszy stosunek jakość/cena. Brzmią fantastycznie w każdym praktycznie układzie, natomiast znacznie większe zmiany daje zmiana lamp sterujących.
 2. Wymieniałem wszystkie lampy! Najpierw na 6550 TungSol, potem Psvane treasure mk2 KT88. Sterujące NOS RFT '71, Raytheon black ribbed plate '59, Psvane treasure mk2, Philips orange globe, buggle boy i miniwatt. Kupa tego mam. Najlepsza kombinacja Raytheon sterujące i Psvane treasure kt88. Szkoda, że psvane kt88 są tak k....o drogie i padają jak muchy po 500 godzinach. Ayon generalnie więcej wyciąga z lamp niż Cayin ale nie ma się co dziwić, był 3 x droższy. Nie wyrzucaj sobie, 3x lepszy od Cayina nie jest. Od pewnego progu cena już niewiele przekłada się na jakość. Znaczy przekłada się ale w droższym sprzęcie każdy wydany 1000 nie przynosi już tak dużego progresu. Nigdy nie słuchałem głośników USHER, natomiast każda lampa gra z Audio Physic Virgo 2. Stare, dobre, najbardziej udane AP ever, zagrają z wszystkim i wszędzie. Jak się dobrze przygotuje pomieszczenie i poświęci 15 minut na ustawienie - bajka! Pozostałe AP są już mocno marudne. Usher ref znalazł się u mnie tylko dla tego, że złapał Avanti za pysk i trzyma. Avanti grają jak im Usher każe. Z lampą totalny mezalians.
 3. Drogi Dominiku, dziękuję za ciepłe przyjęcie. Jeżeli podoba Ci się połączenie lampy z głośnikami Usher i jednocześnie informujesz o sprzedaży Creek'a, nie byłbym sobą, abym nie podsunął Twojej uwadze mojego wzmacniacza - Ayon Orion 3, ogłoszenia znajdziesz na OLX i alle. Jeżeli jeszcze nic nie kupiłeś, polecam. Taka prywata, wybaczcie.
 4. hej! mam na imię whatever i jestem audioholikiem. generalnie moje zainteresowania krążyły do tej pory wokół lampy ale ostatnio wpadły mi w łapy AudioPhysic Avanti 1, stare, że hej! Mimo tego, że stare to bardzo łakome na PRĄD!, którego nijak moje 6550 nie mogły im dostarczyć. wiedziony ciekawością zanabyłem drogą kupna USHER R1.2, łaziła za mną ta końcówka dobre 4 lata! W końcu stało się. Napęd Avanti dla Ushera to betka! I teraz pytanie do "ojca założyciela", masz pojęcie, co to za konstrukcja, ten 1.2? nie jest to bliźniak 1.5, tranzystorów ma po 14 na kanał i inną sekcję sterującą. Jeżeli potrzebujesz zdjęć, jestem do dyspozycji. Suma sumarum, chciałbym zasilić grono uszeromaniaków! Co prawda jest to u mnie prawdopodobnie tylko przystanek w drodze do accuphase a 47 ale biorąc pod uwage cenę accu, mogę pobyć sporo czasu. a ref 1.2 nie mam zamiaru nigdy zbyć, mała stopa zwrotu ;), niech leży.
×
×
 • Utwórz nowe...