Skocz do zawartości

kepa416

Uczestnik
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Jelenia Góra

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Pylon Audio Pearl ok ale mam brak miejsca nie sądzę by BT z tyłu się sprawdził.
 2. No to wszytsko pada na amplituner. Jeśli wykluczysz zakłócenia przenieść na próbę w inne miejsce. Bo mi się zdarzało że zwykły głośnik BT zrywał podobnie połączenie.
 3. Ja jako były użytkownik soundbara odradzam. Miałem Samsunga HW-Q70R. Pozbyłem się po 3 miesiącach. To jest głośniejszy dźwięk z TV z pudełkiem które dudni. Sprzęt kosztował około 2 tys. za tyle można dostać dobre aktywne małe kolumny albo Topping MX3 z małą kolumna.
 4. Spróbuj inny telelfon czy się powtórzy problem. Czasem nadajniki BT się sypią.
 5. Panowie czy Klipsch R-51PM można porównać jakoś z Topping MX3 i Heco 300? Czy to w ogóle warte porównywać aktywne i taki zestaw Basic?
 6. Mógłbym poszukać F1 czy F2 tylko ciężko z używanymi. No ale też są opcja
 7. Nie chciałbym aby móc korzystać z 30% skali głośności albo żeby grały płasko. Chodzi o to aby optymalnie wykorzystać moc wzmacniacza i dobrać do niego kolumny. Jeśli nie znajdę podłogowych pójdę w połączenie Heco Aurora 300 i Topping ale na 19m2 wydaje się zbyt malo
 8. Podtrzymując temat jakie kolumny maksymalnie może uciaganc Topping MX3?
 9. A czy taki zestaw będzie dobrą opcją na początek? W sumie widzę że muszę zdecydować na na stereo i z połączeniem tego po HDMI będzie problem. Jednak patrząc na całokształt do odtwarzania muzyki z youtube i czasem odsłuchu z lepszego źródła +filmy i seriale z serwisów streamingów nie wiem czy jest sens obecnie windować cenę do góry. Taki zestaw poniżej 3 tys zł wydaje mi się że pozwoli na odsłuch muzyki z sensowną jakością. Yamaha MusicCast R-N303D + Indiana Line Nota 550 X
 10. Szukam na dziś dzień zestawy stereo. A aktywne kolumny Klipich Klipsch The Sixes lub Audio Pro A26?
 11. Co do soundbara potwierdzam. Obecnie sprzedałem Samsung HW-Q70R i sam tv daje dźwięk podobny różnica to tylko brak niskich i dudnienia basu. O ile seriale można oglądać to muzyki słucha się ciężko.
 12. Pomieszczenie ma 18 m2 (6x3m). Jest to prostokąt i na krótszej ścianie będzie tv i kolumny. Budowa 5.1 była by przewidziana za min rok lub 2 lata. Jednak to jest parametr który ma być dodatkowa zaleta, a nie musem jeśli chodzi o wybór. Także skupiamy się na 2.0 lub 2.1 który uzupełni dźwięk w TV i pozwoli na słuchanie muzyki.
 13. Cześć, Szukam zestawu audio 2.0 z możliwością późniejszej rozbudowy albo do 2.1 lub 5.1 w przyszłości. Główne źródło dźwięku to TV Sony XF9005. Chciałbym połączyć to kablem hdmi aby nie włączać osobno zestawu audio za każdym razem i używać jednego pilota. Obecnie sprzedałem soundbar Samsung Q70R który nie spełnił moich wymagań. Na ten cel mam około 4 tys. zł. Przeglądając oferty wpadłem na zestawy amplitunerów Yamahy RX-V485 i RX-V4A i chciałbym to połączyć z zestawem kolumn Nota X550 lub Tesi 561.
×
×
 • Utwórz nowe...