Skocz do zawartości

piotrekb27

Uczestnik
 • Zawartość

  40
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Luszowice

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Również się z tym zgadzam. Często taka kolumna jak P25, Indiana Line Nota550 lub Tesi 561 potrafią bardzo miło zaskoczyć słuchacza.
 2. No fakt. Ale jednak P27 ma jeszcze swoich zwolenników tak jak np. Altus
 3. @S4Home Piotrze, dokładnie tak. Jak na potrzeby "nagłośnienia" lokalu wystarczyło w zupełności
 4. @ditus_555 Jeżeli chodzi o Klipscha R-12SW to najczęściej jest wybierany przez klientów szukających suba do filmu. Z Magnatem 302a, który jest oceniany lepiej (bardziej uniwersalne zastosowanie) często konfrontowany jest sub Taga Harmony TSW-90. Z całej trójki wymienionej przez Ciebie RS8 faktycznie może być najlepszym wyborem. Najlepiej podjedź ewentualnie gdzieś wypożycz i sam oceń.
 5. Niestety tych ani żadnych innych głośników zewnętrznych nie podłączysz do tego urządzenia. Z tego co widzę nie ma on żadnego wyjścia.
 6. @Konrad123 jeżeli masz możliwość to udaj się do salonu w którym skonfrontujesz w/w kolumny. Pozwoli Ci to na obranie jakiegoś kierunku. A być może zdecydujesz się na coś innego, coś czego nie brałeś pod uwagę.
 7. @Grzegorz Szymborski temat kabli temat rzeka. Ile głów tyle opinii. Znam takich, którzy słyszą różnicę ale znam też takich, którzy tych różnic nie są w stanie w ogóle zauważyć/ usłyszeć. Klipsch R-820f mają taką charakterystykę i trudno będzie kablem coś zmienić. Ingerencja w pomieszczenie odsłuchowe i testowanie różnych ustawień kolumn w tym pomieszczeniu przyniosą większe różnice niż zmiana kabli. Zapewne od czasu dodania tego posta coś udało Ci się potestować. Może podzielisz się swoimi spostrzeżeniami?
 8. @Błażej Perz Yamaha R-N602 to fajny amplituner z funkcjami sieciowymi ale NAD C338 to też ciekawa propozycja. Najlepiej byłoby skonfrontować oba urządzenia żeby wyciągnąć wnioski.
 9. Amplituner kina sprawdzi się bardzo dobrze. Miałem u siebie w lokalu Yamahę RX-V361 i kilka salek do nagłośnienia (muzyka w tle). Bez problemu można było nawet ustawić różną głośność w poszczególnych pomieszczeniach. Wszystko też zależy od tego ile chcesz na ten cel przeznaczyć.
 10. @jasam1991@wp.pl co Ci się nie podobało w Pearl 27? Czego Ci brakowało albo czego było za dużo? Co do propozycji, które wysunąłeś myślę, że Heco 700 lepiej się odnajdzie z Yamahą.
 11. No fakt, pomyliłem nicki 🙂 ( jednak na telefonie mniej forum jest czytelne ) Co do kolumn pewnie nie jednego urzekną wyglądem. 😄
 12. Spróbować zawsze możesz. Ale nie ma to żadnego porównania z sony, które posiadasz 😁
 13. Jaki masz budżet przeznaczony na zakup? Z tym VK daj sobie spokój.
 14. @Kriss8181 ile głów tyle opinii dlatego warto samemu porównywać. Tak jak @Q21 wspomniał, klienci najczęściej są w stanie wyłapać różnice między kolumnami. Z elektroniką już dużo rzadziej.
 15. Zacznij w takim razie od wyzerowania ustawień. Sprawdź jeszcze jaką masz wersję oprogramowania. Najnowszy soft to 1.35. Gdybyś aktualizował sprzęt to tylko przez USB. Niestety ale w przypadku tego urządzenia nie ma zbyt wielu ustawień audio.
×
×
 • Utwórz nowe...