Skocz do zawartości

Pawells

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Pawells

 1. Dzięki za dotychczasowe rady. Na razie rozważam różne koncepcje, a potem na pewno zdecyduję się na odsłuch.
 2. Gdybym mógł, słuchałbym bardzo głośno. Do dzisiaj współczuję moim sąsiadom z bloku, których przed laty katowałem gitarą elektryczną😄 Teraz mieszkam w domu, ale ze względu na rodzinę ze zresztą odmiennym gustem muzycznym, głośna muzyka wchodzi w grę wtedy gdy będę sam w domu, czyli w zasadzie nigdy. Co Piotrze proponowałbyś jako używki?
 3. Wydają się ciekawe, bardzo ładne poza tym.
 4. Jak w takim zestawie zabrzmi cięższa muzyka, nie zabraknie basu?
 5. Dzięki, faktycznie lepsze byłyby B&W606, a NAD316 jest b. dobrze oceniany, pozostałoby kupić streamer.
 6. Sądzę, że nie przez przypadek zaproponowałeś same kolumny podłogowe-będą dobre w niewielkiej przestrzeni? Dzięki! Faktycznie wyglądają na interesujące.
 7. Cześć, Dwadzieścia kilka lat temu słuchałem muzyki na w miarę przyzwoitym sprzęcie. Z biegiem czasu przestawało to być dla mnie istotne, a teraz chciałbym to zmienić. Budżet jakim dysponuję to 3,5-4 tys. zł. Muzyki słucham bardzo różnorodnej-od klasyki przez jazz i pop, elektronikę po ciężki metal. Zależy mi zatem na uniwersalności sprzętu. Będzie on grał w prostokątnych pomieszczeniach nie większych niż kilkanaście m², góra 20(nie zdecydowałem się jeszcze gdzie sprzęcior umieścić). Lubię słuchać dość głośno, ale pewnie ze względu na domowników i tak niezbyt często będę korzystał z tej opcji ;). Nastawiam się na urządzenia nowe, ewentualnie niedługo używane i na gwarancji. Muzyki zamierzam słuchać głównie ze spotify i CD. Zastanawiam się nad trzema koncepcjami: 1. Yamaha R-N602 + głośniki, 2. Yamaha MCR-N670D + głośniki, 3. NAD C338 + głośniki(tutaj podłączyłbym stary, ale mam nadzieję jary kompakt technicsa). Głośniki, które biorę pod uwagę to Indiana Line Tesi 261, Elac Debut 2.0 B6.2 lub Bowers & Wilkins 607. Oczywiście, jestem otwarty na inne propozycje, ale pamiętajcie o moim budżecie Jeszcze jedno. Zależy mi na solidności, nie chciałbym, żeby urządzenie zepsuło się miesiąc po gwarancji. Bardzo prosiłbym o podpowiedzi z Waszej strony. Pozdrawiam, Paweł
×
×
 • Utwórz nowe...