Skocz do zawartości

A_C

Uczestnik
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

O A_C

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  PL

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czy sprzedawca aby na pewno nie ma obowiązku? Z tego co pamiętam to klient wybiera rękojmia czy gwarancja.
 2. Dziękuję za cenną podpowiedź. Sprawdzę. Control+f jest na pewno pomocne. Dla mnie jednak papierowa instrukcja jest jednak wygodniejszą. Sprawdza się to w przypadku gdy są odnośniki, np. jestem na stronie 51 a tam tekst"... dodatkowe informacje zamieszczono na stronie 76". więc układam sąsiadująco strony 51 i 76, czytam jednocześnie obie strony.
 3. Niestety obecnie większość producentów dodaje instrukcję na płycie lub on-line. Ponieważ lubię papierową więc idę do punktu xero, drukuję i mam normalną taką jak lubię.
 4. Raczej akustyka pomieszczenia. Myślę co będzie możliwe do zmiany tak by wszystko jako tako wyglądało. Jak już pisałem wyżej zmówiłem x2700h. Uśmiechnąłeś się po wzmiance instrukcji obsługi i pomocy. Czy ta instrukcja jest że się tak wyrażę czytelna? Mam doświadczenia z instrukcją do Denona 1911, czytają ją to naprawdę trzeba mieć wysokie IQ by to ogarnąć.
 5. Czy odbiornik TV wysyła dźwięk do amplitunera? Ja bym próbował w ustawieniach telewizora.
 6. Kupiłem Magnat 302a. Na razie podłączyłem do Denona 1911. Zamówiłem x2700h i czekam. Ustawiłem tak jak napisał JaZz. Wysterowanie w ampli tunerze na 0 db, kolumny odciąłem na 80 Hz 200 Hz amplituner ustawił dla subwoofera przy automatycznej konfiguracji. Czytałem o kalibracji kina i tam sugerowali 120 Hz i obecnie mam takie ustawienie. Głośniki ustawione na Small. W Bass Setting ->Subwoofer Mode ustawiłem na LFE wcześniej miałem ustwione LFE+Main. Obecnie jest znacznie lepiej. To może być problem nie do przeskoczenia. Nie próbowałem zmieniać miejsca ustawienia subwoofera ponieważ mam taki układ w pokoju że za bardzo nie mogę postawić i innym miejscu. Za mały raczej nie, głośność jest OK bardziej nie pasuje mi dźwięk. Do tej pory słuchałem tylko na kolumnach więc może muszę się przyzwyczaić? Przepraszam i dziękuję za poprawienie błędu.
 7. Suboofer dojechał w piątek. Pierwsze wrażenia to powiem były nieciekawe. Sub był cichy i zagłuszały go kolumny. Tak to odczułem. Na auto ustawiło głośność na -8 db i odcięcie 200 Hz. Jak wyżej radził kolega JaZz odcięcie ustawiłem na 0 db. Jest lepiej ale nadal czegoś brakuje. Co można jeszcze zrobić by to poprawić ?Zmienić odcięcie Suba z 200 Hz? Kolumny przednie mają pasmo od 16 Hz Tylko na jaką częstotliwość ustawić?
 8. Sebano79,JaZz,S4Home,Q21,yahoo111 dziękuję za pomoc. Suba zamówiłem. Gdy dotrze i odsłucham, napiszę jak w moich warunkach się sprawdza. Pozdrawiam.
 9. Rozumiem, że te pstrykanie jest tylko w trybie auto? Gdy załączę na stałe to nie będzie słyszalne? Masz rację że należy kupować najlepszy ale zawsze gdzieś ta kasa się rozpływa. 10 lat zbierałem się do zakupu suba i nie kupiłem. Teraz mam okazję kupić z nowym amplitunerem to dobry(przynajmniej dla mnie) kosztuje około 3 tys. prawie tyle co ampli a tyle nie mogę wydać. Także tym razem pójdę na kompromis, nie będę czekał i kupię tani subwoofer to przynajmniej będzie jakaś namiastka kina. Tak głównie film(prawie co dziedzinie) muzyka radziej. Niestety, na razie nie stać mnie by wydać 3 tys. na suba. Pozdrawiam.
 10. Sebano79 widzę że masz takowy sub z amplitunerem który zamierzam kupić. Jak magnat 302A spisuje się w muzyce i filmie? Jesteś z nich(ampli i sub) zadowolony? Czy różnica w jakości dźwięku pomiędzy Magnat 3002a a Klipsch Rw12sw jest odczuwalna? Który według Ciebie lepiej zagra w w/w zestawie? Budżet napięty ale może coś tam wysupłam jeśli naprawdę warto. Pozdrawiam.
 11. Myślałem o kwocie do 1000 zł.
 12. Planuję kupić amplituner Denon x2700h który będzie służył do kina 70% i muzyki 30%, pomieszczenie 20m2 częściowo otwarte na kuchnię 12 m2. Obecnie mam głośniki Dali Concept do których zamierzam dokupić suboofer tylko nie bardzo się na tym znam i nie wiem co by w miarę dobrze zagrało z tym zestawem? Cenowo to raczej coś budżetowego. Jest szansa coś dobrać ?
 13. No może nie do końca klepnięty, powiedzmy 50/50. Znalazłem inne rozwiązanie drugiego wyjścia HDMI – spliter, na razie wystarczy. Pozostaje jeszcze sprawa 4K i tutaj już musi być nowy ampli lecz czytając o problemach z HDMI w „starych”(x2700) amplitunerach poczekam jeszcze trochę i zobaczymy co pokaże Onkyo i Yamaha. Także Panowie być może jesienią zrobię u Was zakupy. Pozdrawiam.
 14. Zmieniam na nowszy. Starszy (1911) jest tylko HD, ma HDMI 1.4a i posiada tylko jedno wyjście HDMI. Przy okazji zapytam jeśli chodzi o wyjścia HDMI zamierzam jedno wykorzystać do TV a drugie do projektora. Czy w X2700H można jednocześnie wykorzystać oba wyjścia czy też sygnał może być przesyłany tylko jednym wyjściem?
 15. Filozofia filozofią może pracownik się zmienił. W sumie to przyzwyczaiłem się do tego brzmienia. Jak dla mnie dobrze gra...no może gdybym polatał po salonach audio i posłuchał to musiał bym zmieniać. Więc lepiej będę siedział w chałupie i wymienię tylko AVR, tym sposobem oszczędzę parę złotych. Na razie jestem zdecydowany na Denona X2700.
×
×
 • Utwórz nowe...