Skocz do zawartości

Typhoon

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Typhoon

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Knurów

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Haha, nie wiem czy Ty mi doradzasz czy grozisz. Spróbuję się w wolnej chwili wybrać i posłuchać co w jakiej cenie można dostać. Od dłuższego czasu jestem bez sprzętu zupełnie, słuchanie muzyki ogranicza się przez to do słuchawek.
 2. Ok, super że udało się chociaż to ustalić. Najpewniej będę musiał się wybrać do tego salonu (z większym budżetem) - sprzedawca podpowiedział mi że jak dołożę jescze połowę tego co planowałem ~4,5tyś to już coś będziemy w stanie bardzo podstawowego ułożyć. Więc chyba dla samego odsłuchu czegokolwiek muszę się wybrać.
 3. Zupełnie żadnego. Ojciec kiedyś miał bardzo stary zestaw z Unitry natomiast nie potrafię wymienić modeli. To było coś o czym myślę. Miałem się dzisiaj wybrać do salonu, jednak po telefonie i szybkiej konsultacji okazało się że z tym budżetem mogę przyjechać po mini wieżę co z moimi oczekiwaniami w tym budżecie sie nie wiąże.
 4. Nieee, aż tak nie 😀 mówię po prostu że lubię jak ściska w klacie gdy gra głośniej
 5. Powiedzmy bardzo ogólnie że tak. Choć bardziej określiłbym jako kompromis z ewentualnym wychyleniem w tym kierunku. Edycja: bo rozumiem że w tym budżecie albo bass albo jakość dźwięku?
 6. Wiem, że jest sporo - przeglądałem część z nich. Pomyślałem po prostu że może z biegiem czasu nowe modele wypierają starsze. Powtarzającym się często połączeniem jest również Smsl Q5 Pro + KEF Q350. Czy taka konfiguracja byłaby porównywalna do wymienionych wyżej? Nie mam zupełnie żadnych preferencji co do tego jakie to mają być głośniki, czy podłogowe czy inne. Rozumiem że tutaj robi różnicę wielkość pomieszczenia? Edycja: budżet niewielki bo też wymagania nieszczególnie wygórowane. Chodzi mi o niestracenie 3tyś na sprzęt który tylko wygląda 😀 a o rozsądne jego zagospodarowanie
 7. Cześć, Jestem zupełnie nowy na forum. Nie orientuję się zupełnie w sprzęcie. Producenci których wymieniacie w innych analogicznych tematach jako sugerowanych do zakupów zupełnie nic mi nie mówią (chcę tylko pokazać poziom amatorki na którym jestem). Szukam sprzętu do salonu 3,5mx5m. Nie wiem czy to ma znaczenie ale widzę że inni opisują, więc: w odniesieniu do potencjalnej lokalizacji głośników na sąsiedniej ścianie otwór drzwiowy na drugiej sąsiedniej otwór okienny balkonowy, naprzeciw rogówka. Ściana z głośnikami to ta dłuższa. Muzyka wszelkiej maści, w przeważającej większości będzie to radio, ale poza tym muzyka klubowa, rock... Zupełnie wszystko. Ale lubię jak się to mówi... Jak "łamie żebra" 😀 Budżet do 3000zł. Chciałbym żeby była możliwość puszczenia muzyki z telewizora i w jakiejś formie z telefonu (może być kabel). Najzwyczajniej, nie będąc biegłym w temacie nie chcę się dać okraść dużej sieciówce kupując sprzęt ze znajomą nazwą producenta i wyglądem, dlatego proszę o pomoc dla laika. Z góry dzięki!
×
×
 • Utwórz nowe...