Skocz do zawartości

Anty Janusz

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Anty Janusz

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  POLSKA
 1. Zależy mi tylko na fachowej opinii, czy będą jakieś kompromisy jak podłączę konsole do TV (żeby osiągnąć 4K120Hz), a Amplituner pod HDMI eARC i w ten sposób odbierać dźwięk? Chodzi mi o to czy wybierając takie podłączenie się nie ograniczę np, ze nie będę mógł korzystać z jakiejś funkcji, która byłaby dostępna np. Po bezpośrednim podłączeniu sprzętu do Amplitunera, który miałby wyjścia HDMI 2.1 Kolumny mam: Ultima 40 Surround Power Edition "5.1-Set"
 2. Właśnie czytałem o tym problemie z HDMI 2.1, Denon niby po zgłoszeniu zakupu ich Amplitunera dosyła jakieś specjalne ustrojstwo w postaci jakiegoś adaptera etc., który niby rozwiązuje problem i Xbox w pełni działa w 4K120Hz, drugi problem, to od 1 Lipca jest spora podwyżka na ich produkty, a więc będę musiał dopłacić grubo ponad 1000 zł do wersji z HDMI 2.1
 3. Hejka, Z racji tego, iż nigdy nie interesowałem się amplitunerami muszę prosić was o pomoc, otóż potrzebuje porady odnośnie wyboru Amplitunera, pierwotnie wybór padł na model Denon AVR-X1600H, który w rzeczy samej spokojnie wystarczy do napędzenia mojego zestawu kina domowego 5.1, problem w tym, że sprzęt będzie najwiecej wykorzystywany do gry na konsolach nowej generacji: Xbox Series X oraz PlayStation 5, a konsole te obsługują HDMI 2.1 oraz rozdzielczość 4K120Hz, szkopuł w tym że wsparcie dla portu HDMI 2.1 posiada dopiero model Denon AVR-X2700H i czy jest sens dopłacać około 600-800 zł do modelu z wyższej serii czy po prostu kupić model Denon AVR-X1600H, podłączyć go przez HDMI ARC do TV i obydwie konsole bezpośrednio do TV, w moim przypadku jest to LG OLED CX, który obsługuje wszystkie niezbędne formaty. Chciałbym się dowiedzieć czy będą odczuwalne jakieś różnice jak konsole nie będą podłączone bezpośrednio do Amplitunera tylko do TV, a dźwięk z TV puszczony na Amplituner. W TV posiadam 3 złącza HDMI 4K120Hz oraz 1 port HDMI ARC.
×
×
 • Utwórz nowe...