Skocz do zawartości

qzz

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Poznań
 1. Bardzo zziękuję wam za pomoc - wiem czego szukać, mam nadzieję że znajdę
 2. "Daleka" - 3-4 lata. Większość wątków dotyczących amplitunera do Oberonów przejrzałem, Audiolaba brałem dosyć mocno pod uwagę - niestety fakt, ze większość domowników "domyślnie" korzysta z BT/Spotify sprawia, że funkcje sieciowe to praktycznie wymóg. Jako że będzie to też alternatywa dla obecnych głośników w TV, chciałem mieć pewność ze nie bedzie problemów/opóźnień, szczególnie przy korzystaniu z konsoli (przyznam, że nie wiem na ile to realne zagrożenie, nigdy nie korzystałem amplitunera w takiej kombinacji). Wygląda na to, że porozglądam się za Yamaha r-n803d poniżej 4k a jeśli nie znajdę to wezmę Yamaha r-n602d. Dziękuję za pomoc, sprawa jest jasna.
 3. Przez najbliższe lata planuje tylko stereo. Rozważałem zestawy pod 5.1 raczej ze względu na potencjalną rozbudowę w dalekiej przyszłości i większą funkcjonalność (przynajmniej takie odniosłem wrażenie). Ale zasadniczo stereo w zupełności mi wystarcza. Dla podsumowania - stereo do którego bezproblemowo będą podłączone 2 kolumny, tv i konsola. Budżet jest do rozciągnięcia, ale ostatnie skoki cenowe wyjątkowo dotknęły polecany tutaj sprzęt.
 4. Bardzo dziękuję za odpowiedź, rozbudowy nie planuje, wymagania co do funkcjonalności to możliwość podłączenia TV i konsoli oraz możliwość puszczenia czegoś przez Spotify. W takim razie jakiś czas będę polował, a jeśli się nie uda to wezmę RN602. Warto także szukać taniego Sony STR-DN1080? Widzę że to potencjalnie podobny przedział cenowy, recenzje na "what hi-fi" zbiera bardzo dobre (jeśli warto się nimi kierować).
 5. Cześć! Szukam amplitunera pod Dali Oberon 7 (50/50 filmy muzyka) z dobrym stosunkiem ceny do jakości. W jednym z wcześniejszych wątków polecono Onkyo TX-NR676, niestety obecnie są ciężko dostępne. Jest coś godnego polecenia w podobnym budżecie (tzn. do 3k)? Z góry dziękuję
×
×
 • Utwórz nowe...