Skocz do zawartości

adamnl

Uczestnik
 • Zawartość

  50
 • Dołączył

 • Ostatnio

1 obserwujący

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  The netherlands

Ostatnio na profilu byli

167 wyświetleń profilu
 1. Pochodzę z Elbląga, mieszkam w Niderlandach, kilka razy w roku przyjeżdżam do Polski Czuję entuzjazm, podjaranie. Jestem prawie przekonany, że znajdę, utrzymam wolę, by przywitać się z Wami następnym razem. Być może nie sam @misiek x
 2. @tomek4446 Cieszę się z Twojej radości, nie mogę się doczekać Twoich „obserwacji”. Eh, próbuję sobie wyobrazić radość u was w domu. Gratuluję.
 3. Dziękuję za ten wpis. Kilkukrotnie trafiłem na takie stwierdzenie. Czy można to zmierzyć? Nie, nie, nie mam potrzeby tego mierzyć. Pytam, bo nie trafiłem na takie wyniki. Tak sobie myślę, że branża mogłaby zrobić z tego „swój” pożytek. I „konsumenci” chyba także.
 4. Świetna recenzja, gratuluję wyboru, zazdroszczę wam spotkania i jak dla mnie to o to w „szajbie” naszej chodzi.
 5. @kaczadupa Adam, kroczysz w stronę „dzielonki”. Czy kiedykolwiek obudziłeś się w środku nocy i pomyślałeś „tak, spróbuję”. Śledzę Twój test, trzymam kciuki.
 6. Dałem „nogę” z pracy dziś, bo listowy wczoraj telefunkeny przyniósł. Daleko mi do wyniku Tomka/13 godzin, ja dałem radę tylko 8 godzin. Jutro nie wiem, bieganie, rolki, podciąganie. Jeśli chodzi o różnicę w brzmieniu do Genalex to tak jak już częściowo koledzy powiedzieli. Jest krystalicznie, pieruńsko precyzyjnie w całym paśmie, jaśniej, w niskich bardzo szybko. Nie wiem co by się działo, gdybym dał bardziej rozdzielcze kable niż chordy. Dla mnie dobra wiadomość -słyszę zmiany na lampach. Co następne na tapetę? Od jutra piano, viol i kontrabas.
 7. System w mojej stopce. Uwielbiam na „niego” patrzeć. Podoba mi się prostota, kształt, proporcje, kolorystyka. Dlugo szukałem toru lampowego, transformatory nie wystają z obudowy, a tylko lampy. Lubię symetrię, jest pod tym względem idealnie. Lubię tą poświatę lamp przy nocnym słuchaniu. Nie jest fajnie, bo lampy w preampie nie „świecą”. Nie podoba mi sie, że tyle kabli obecnie wystaje z tyłu. Niecierpliwię się, bo monobloki stoją na podłodze. Standy przyjadą, nie wiem kiedy. Brzmienie - potrzebuję więcej czasu, by ostatecznie sie wypowiedzieć. Ten system mam dopiero 2 mce. Jego brzmienie jest tak bardzo dalekie od tego, które miałem przez ponad 1.5 roku, że no po prostu potrzebuję sie „ostudzić” i zatopić w nim/brzmieniu na kolejne miesiące.
 8. Hejka Widziałem set u nas w Nl, gdybys był zainteresowany jak gra…
 9. Rozumiem. Dzięki. Hebelek na prawo. Dół poluzowany na maxa. Te 160-180 godzin w środkowym położeniu zrobiło swoje. Jakby inne wzmocnienie, wokale bez tej „kreski”, konturu, nie wiem jak to nazwać, okrągło na górze. Inaczej, ale ma to swoje plusy. Chciałbym tak kilka tygodni, potem znowu wrócę. Świetnie doświadczenie. Poza tematem. Mam nadzieję na przyjazd zlot forumowy/dwudniowy wiosna jak rozumiem. Zatem się zobaczymy i muzykę razem posłuchamy. A teraz ja na zdjęciu/den Haag, za mną ...4 sale/3600 osób wejdzie. 5 lat czekałem/tyle budowali; za 11 dni pierwszy koncert. Fazil Say/turecki pianista. Na kilku koncertach jego byłem i mój lampowy set gra u mnie w salonie bardzo zbliżonym brzmieniem. Właśnie z tym ustawieniem hebelkiem/sprzężenie na prawo. Mam stereo dopiero od dwóch lat, od 10 prawie tylko koncerty live. Nigdy, a chodzę w dalszym ciągu po salonach na odsłuchy, nie słyszałem z „tranzystora” tak zbliżonego brzmienia do live/piano i viol, jak z mojej lampy. Chodzi mi o barwę.
 10. @Rega zechciałbyś mi napisać pełną nazwę tej lampy? Producent i symbol, bo ja naprawdę chłopy jeszcze zielony jestem @tomek4446 e88cc telefunken ulm röhre tube. Z ebay/Austria, mam gdzieś zdjęcie. Powiem szczerze..., kabli nie słyszę a już parę euro wydałem, więc mam nadzieję na testy z lampami i dacami
 11. @Rega Dzięki. Zamówiłem E88CC. Witek mi pomógł. Dla mnie wszystko jest nowe. Będę się dobrze wsłuchiwał, gdy przyjadą. Mam nadzieję, na kolejne doświadczenie
 12. Witaj Które telefunkeny polecasz? Niedługo przyjadą do mnie ULM röhre tube. Zaczęło się u mnie, a miało być już spokojnie, szkoda gadać.
 13. @tomek4446 gratuluję. czy one „świecą”? czy te e88cc będziesz także wymieniał?
 14. Teraz już moja ciekawość została zaspokojona. Dziękuję. Trochę zerknąłem na zakładkę testy. Zazdroszczę Tobie tylu okazji do tych wszystkich testów. Podoba mi się, że masz listę utworów do odsłuchów, tą samą. U mnie to często przypadkowe utwory się pojawiały, ale teraz, pomimo, że jestem zadowolony z klamotów, to i tak chodzę po salonach i także ułożę swoją listę z kilkoma kawałkami.
 15. Ja od niedawna na forum. Dali Menuet, kolejny raz/wyżej, pojawiają się te monitory, tak między wierszami. Zerknąłem na internet, obejrzałem zdjęcia. O co chodzi z tymi monitorami? Czy te monitory posiada Jarek/Kraft? Jarek, czy jesteś zadowolony z ich brzmienia?
×
×
 • Utwórz nowe...