Skocz do zawartości

TomAsh

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Stockholm

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Głośniki mogę dostać w bardzo dobrej cenie ale wzmacniacze magnata są tu drogie. Dlatego szukam alternatywy.
 2. Panowie, zdecydowałem się na Triangle Comete ez plus Magnat mr780 lub ewentualnie Magnat MA900. Jeśli mielibyście dla mnie jakąś ciekawą ofertę na wzmacniacze to poproszę na priv. W grę wchodziłaby wysyłka sprzętu do Szwecji. Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie sugestie:)
 3. Już prostuję, moje pomieszczenie to 20m2. Budżet myślę że tak do 8000 zł. Sprzęt będzie używany zarówno do oglądania tv jak i słuchania muzyki. Jednak to muzyka jest dla mnie priorytetem. Jak już pisałem wyżej bardzo pasuje mi brzmienie moich monitorów JBL, które podłączone są do komputera poprzez interfejs muzycznh Berinhgera U-Phoria UMC404HD. Niestety podłączanie innych źródeł dzwięku jest upierdliwe. Dlatego myśl o zestawie pasywnym ze wzmacniczem. Szukam czegoś co zagra dobrze na niskich i średnich poziomach głośności z dobrze zaznaczonym basem. Próbowałem już plodłogowych JBL Stage a 180 (grały podobnie do monitorów jednak basu było za dużo) oraz Klipschy 160rm (bardzo żywiołowe ale za razem zbyt metaliczne w brzmieniu) miałem to sparowane z Nad 316bee v2. Wrażenia z Triangli już opisałem. Bardzo rozczarował mnie model BR03, który zbiera tak dobre opinie w internecie. Dziekuję za sugestie kolum do ew odsłuchu. Postaram się je sprawdzić i podzielić odczuciami.
 4. Wydaje mi się, że to był model as701. Triangle Borea Br03 grały na nim jakoś tak szeleszcząco. Mimo, że Comety są 2x droższe to zdecydowanie warte dopłaty. Zastanawia mnie tylko czemu Tringle Genese trio miały tak wycofany środek względem Comete ez skoro to w sumie ten sam woofer. Jeśli chodzi o elektronikę to myślałem jeszcze o Audiolab 6000a. Ale to chyba i mniejsza moc i funkcjonalność względem Magnata?
 5. Witam, przymierzam się do zakupu nowego sprzetu audio do mojego salonu. Do tej pory używałem aktywnych monitorów JBL LSR305. Podoba mi się ich dźwięk, ale chyba nadszedł czas na coś mocniejszego i bardziej uniwersalnego. Parowanie aktywnych monitoròw z ròżnymi źródłami dzwięku to istna mordęga. Jeśli chodzi o głośniki to przypadły mi do gustu Triangle comete ez. Byłem dziś w salonie na odsłuchu. Poròwnywałem je z Triangle borea br03 (wypadły zdecydowanie gorzej) i Triangle genese trio (grały ładnie ale środek jakby za bardxo wycofany). Podłączone to było do Yamahy (nie pamietam modelu). Zatanawiam się jak te kolumny wypadłyby z Magnatem MR780. Mój salon to 20m2, a muzyka jakiej słucham jest zróżnicowana od rocka, przez pop, po muzykę instrumentalną i synthwave. Będę wdzięczy za wszelkie porady i sugestie.
 6. TomAsh

  Magnat mr780

  Witam, przymierzam się do zakupu nowego sprzetu audio do mojego salonu. Do tej pory używałem aktywnych monitorów JBL LSR305. Podoba mi się ich dźwięk, ale chyba nadszedł czas na coś mocniejszego i bardziej uniwersalnego. Parowanie aktywnych monitoròw z ròżnymi źródłami dzwięku to istna mordęga. Jeśli chodzi o głośniki to przypadły mi do gustu Triangle comete ez. Byłem dziś w salonie na odsłuchu. Poròwnywałem je z Triangle borea br03 (wypadły zdecydowanie gorzej) i Triangle genese trio (grały ładnie ale środek jakby za bardxo wycofany). Podłączone to było do Yamahy (nie pamietam modelu). Zatanawiam się jak te kolumny wypadłyby z Magnatem MR780. Mój salon to 20m2, a muzyka jakiej słucham jest zróżnicowana od rocka, przez pop, po muzykę instrumentalną i synthwave. Będę wdzięczy za wszelkie porady i sugestie.
×
×
 • Utwórz nowe...