Skocz do zawartości

WujekCeldur

Uczestnik
 • Zawartość

  43
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Ząbki

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tak, we wszystkich aplikacjach ,tj. tidal, apple music, youtube, itunes jest widoczne zewnętrzne urządzenie audio pro link 1 jako airplay Couldn't connect to airplay, błąd nieznany i tyle w temacie. Nie bardzo wiem jak nadać w apple jakieś uprawnienia dla airplay. Ewidentnie coś blokuje połączenie. Ok komputer mam połączony z WIFI na 5ghz, iphone zakładam że pewnie tak samo aczkolwiek nie mam pewności. Audio Pro Link 1 raczej korzysta tylko z 2,4Ghz Czy tutaj może być problem? EDIT: sprawdziłem, to nie to.
 2. Cześć, tak aplikację dzisiaj aktualizowałem. Też posiadam iphone 8. Czy to youtube czy tidal (nie z aplikacji pro audio) tylko oryginalna appka, nie może się połączyć z airplay Poprzez aplikację wszystko działa, ale chciałbym aby łączyło się także np. z laptopa (tidal, itunes, apple music) Panie Piotrze, czy Pan posiada tą podwójną weryfikację konta icloud? Męczy mnie brak obsługi gapeless, kiedy utwory są połączone słychać przerwę korzystając z tidal na aplikacji Audio Pro. Stąd chciałem spróbować połączenia z oryginalnego tidala + airplay
 3. Dzień dobry, nikogo nie znajdę z podobnym problemem? Niestety do dnia dzisiejszego , kłopot z połączeniem nie został rozwiązany.
 4. Już dawno zwinięty, wystawiony na sprzedaż i założone nowe dłuższe kable
 5. Odłączyłem Clearway'e, podpiąłem C-screenX na bananach i faktycznie odczułem różnicę.. na portfelu, że jest jakby cięższy Teraz przynajmniej wiem, że nie muszę przepłacać. Wychodzi na to że dla mojego systemu tańszy brat clearway'a jest wystarczający. Pytanie tylko czy zabezpieczać koszulami termo końcówkę banana gdzie wchodzi kabel?
 6. Kupiłem 2x 4.0m więc z przyczyn czysto ekonomicznych wybrałem Chord C-ScreenX Mam nadzieję że mimo wszystko i tak będę zadowolony przez kolejnych kilka ładnych lat. Zamówiłem też konfekcję, aby jednak te wszystkie procesy degradacji (o wile faktycznie istnieją i są odczuwalne na uszach) trochę spowolnić.
 7. Myślę że dlatego, iż posiadam już chord i wiem jak grają. Boję się zmiany na coś innego, aby nie zepsuć całkowicie odbioru
 8. Nie wiem, na moje ucho jest całkiem znośnie Nie umiem w taki sposób jak wy, dobierać komponentów. Raczej robiłem wszystko na tzw. "wariata" czytając i pytając co jest dobre i ile kosztuje.
 9. Potrzebuję 2x 3.5m Wzmacniacz marantz PM6006 Kolumny Monitor Audio BX5 Cały czas rozważam te kabelki chord c-screenX
 10. Dzięki, Czyli Przekrój kabla: 2x1,31mm2 od razu deklasuje kabel?
 11. Rozumiem że to tańszy kabel, ale czy faktycznie usłyszę cokolwiek innego na swoim zestawie. Jeśli będzie tak samo i można zaoszczędzić, to czemu nie.
 12. Nie nie, po prostu kiedyś ktoś mi tłumaczył o tym całym utlenianiu i tak w głowie zostały wątpliwości. Z drugiej strony jeśli chodzi o okablowanie, to jeśli nie usłyszę u siebie różnicy między c-screen x a cleraway x to po co przepłacać 50% Najchętniej kupiłbym te tańsze, dłuższe i cześć.
 13. 2RCA korzystam też z Clearway, to i tak był przerost formy nad treścią ale mnie namówiły reklamy. W sumie mógłbym kupić gołe nowe 2x3.5 Clearway ale obawiam się tego utleniania. Wtyki są wygodne i nigdy nie miałem takiego wykończenia.
 14. Czyli takie coś jest za kiepskie? https://allegro.pl/oferta/the-chord-banana-plug-wtyk-bananowy-sztuka-7845993833 https://allegro.pl/oferta/qed-screwloc-abs-qe1880-wtyki-bananowe-4-sztuki-9740862352
×
×
 • Utwórz nowe...