Skocz do zawartości

ULV

Uczestnik
 • Zawartość

  62
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Norge

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ja w domku na wsi używam sobie wraz z komputerem Nad dac 2. Komputer z nadajnikiem jest w drugim pokoju i działa wszystko super.
 2. Super, czyli według ciebie forum jest tylko dla osób słyszących, kable, streamery, pc i tym podobne rzeczy. Oczywiście ludzie którzy mają to gdzieś a chcą w ciszy i spokoju posłuchać muzyki i oczekują, że znajdą tutaj parę porad , nie mają racji bytu na tym forum. Powiem ci tak, przestań słuchać sprzętu a zacznij słuchać muzyki. O pierwszym może coś tam wiesz, o drugim nie masz pojęcia. Tak więc zanim coś napiszesz , to dobrze to przemysl. Pozdrawiam
 3. Moim zdaniem nie. Podłączyłem sobie to Primare po coaxialu i Sotma Neo plus singxer F1 też po coaxialu do DAC-a( tak z ciekawości). Zero różnicy.
 4. Nie narzekam, jakby to miało wyjście USB audio, to byłby to idealny streamer dla zwykłego śmiertelnika.
 5. Kombinuj bo warto, ostatni odcinek 2 ego sezonu to mistrzostwo świata.
 6. Modern Talking wymiata
 7. Ależ ja nie jestem oburzony. Użyłem złego słowa, mogłem użyć ogólnie nie warto. Różnice są nie wielkie, jeden zapłaci 40 tyś by je mieć a drugi nie. Indywidualna sprawa każdego z nas. Ja zapłaciłem, ty byś przyszedł do mnie z qutestem i po paru godzinach byś stwierdził, że nie warto. Sami decydujemy o tym. Ja działam można powiedzieć zero- jedynkowo. Słyszę zmiany, jest lepiej,stać mnie na nie ,kupuje. Różnice minimalne lub ich brak , kupuje. Magia forum, opisów w kolorze na mnie nie działa.
 8. A co ma do tego mój Chord? Jeśli myślisz , że jak zmieniłem DAC-a z takiego za 10 tyś na taki za 50 tyś i wgniotło mnie w fotel, to źle myślisz. Różnica jest i to nie podlega dyskusji, ale czy warto wydać 40 tyś więcej. Nigdy w życiu. Czemu ma służyć to porównanie gryphon do accuphase, to jest chyba ten sam level cenowy. Jedno i drugie gra po jasnej stronie. To jest nie moje granie, bliżej mi do Mcintosha , niż do obu tych firm. Przymierzam się do wymiany pre i końcówki. Gryphon jest u mnie skreślony z listy, e5000 też raczej tak. Aczkolwiek muszę gdzieś ogarnąć klase A accuphase, może jakieś a47. Kto wie, narazie najbliżej mi do maca, z chordem gra on świetnie. Słuchałem go razem z ma9000 ale jeszcze bez Mscalera. I było super. A ponoć dzielonka mcintosha, to jest dopiero coś. Myślę że takie c53+mc462 to byłby set optymalny dla mnie.
 9. I tak, i nie. Czym więcej wydajesz, tym różnice są mniejsze. A na pewnym poziomie już żadne. Tak więc, jeżeli ktoś gra przez pryzmat pieniądza, to szkoda mi takiej osoby.
 10. Brakło hajsu, jakieś druty
 11. A jak, nawet mu brata bliźniaka kupiłem.
 12. Wpasował się w choinkę.
×
×
 • Utwórz nowe...