Skocz do zawartości

Wing0

Uczestnik
 • Zawartość

  42
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

51 wyświetleń profilu
 1. Na skosy z kartonu tylko styrodur chyba ratuje klejony na rzepy. Nic więcej się nie utrzyma bez kręcenia. Przy okazji co tam Ci gra?
 2. Każdy sam się szufladkuje o to nie jednym wpisem.
 3. Patrząc nie tylko na te twoje posty nic sobie nie wymyśliłem. Lekarze, lekarzami, a usprawiedliwianie obecnej władzy że przecież tak jest od 30 lat to co innego. To że kiedyś było podobnie nie znaczy że mamy stać w miejscu. A i fajne info z frontu. Dzięki między innymi przemyślanej decyzji władz o puszczeniu dzieci przed feriami do szkoły (na tydzień czy dwa) mamy już wzrost o 50% zachorowań do zeszłego tygodnia, brawo dla naszych dobrodziejów....
 4. Może i tak wygląda ale Twoja lampa Kubaak mogła by się nieźle napocić przy nim. A co do wyglądu też bym mocno dyskutował co ładniejsze.
 5. Zadowolony nie jesteś, ale niestety łatwo wyczytać pewne usprawiedliwienie obecnej sytuacji. A to jest złe podejście. Świat się nie cofa a nie widać od wielu lat żadnego postępu w opiece, prócz wynikającego z postępu technologii choć brak nawet jednego lusterka na oddziale czy desek w kiblach temu przeczy... Nie wspomnę już o braku łyżek, kubków, widelcy, noży, wieszaków na korki, telewizora itd itp no ale to nie wczasy w sumie
 6. "Ja nie odczuwam żadnej zmiany" odpisałeś tak na mój zarzut odnośnie nieudolności władzy, która już rządzi sporą część ze wspomnianych przez Ciebie 30 lat. Przecież to jasno określa twoje podejście do tematu no chyba że nie potrafię czytać z kontekstu to przepraszam.
 7. No to jest pełen sukces obecnej władzy że mamy kolejnego zadowolonego wyborcę. Zadowolonego z braku zmiany i tkwienia służby zdrowia od lat w g...
 8. I obecna władza tylko pogłębia ten kwicząco leżący stan.
 9. Mieszkam w małym mieście można powiedzieć mieście tu nawet o wizyty domowe bardzo ciężko...
 10. @lukluk71 opisałeś dokładnie mój przypadek wyżej ja skończyłem z poważnym zapaleniem płuc w szpitalu przez brak opieki medycznej totalne olanie mnie przez lekarzy pierwszego kontaktu. Jeszcze Pani jak dzwoniłem po karetkę po tygodniu męczarni w domu pytała mnie z taką ironią czy na pewno chcę iść do szpitala mimo że jej objawy opisałem saturacja 88 bezsenność z lekami, plucie syfem z płuc itd, dwa dni więcej już by nie było co ratować. Fajnie działa nasz służba, nawet nie chodzi o system ale też podejście samych lekarzy jako ludzi składających przysięgę i poprostu ludzi, na szczęście na oddziale lekarka z Ukrainy z powołanie pracowała praktycznie ciągle bardzo walczyła o ludzi super!
 11. W punkt !!! No przecież to jasne :). Np nie chodzić na panny
 12. A skąd taka wiedza? A może w tej pierwszej 100 jest masa ludzi zmarłych na serce gdzie piąty test dopiero wykrył covida a cztery poprzednie nie. To jest tak jałowa dyskusja że bania mała. Tu nawet eksperci nie mają pełnej wiedzy a my rozbijamy na drobne... U mnie w mieście w szpitalu około 50% ludzi zaszczepionych leżały, wyżej Kolega pisał że u niego większość to zaszczepieni. Różnice są co szpital. To jak dany lekarz, dyrektor postępuje nakazuje to też zapewne w sporej mierze kwestia indywidualna. Dla mnie sprawa jest dość jasna. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do szczepień, a może je mieć i ja mam. Warto spojrzeć na to czy ryzykować teraz zachorowanie 2-4 tygodnie w szpitalu potem może respirator, powrót do zdrowia lub zgon. Czy lepiej wziąć szczepionkę która jak pokazują statystyki chociażby z Anglii działa i szansa że wylądujemy pod respiratorem jest sporo mniejsza. A powikłania jak będą to może na starość, może za 10,20, 50 lat, a może wcale. Nikt się tego nie dowie bo szczepi się cały przekrój społeczeństwa i szczepić się będzie przez długie lata jak nie do końca życia.
 13. A prąd w gniazdu to skąd się bierze nie z węgla, albo paneli które również trzeba wyprodukować i potem utylizować? Nie ma niestety w pełni ekologicznych źródeł energii. Ja listwę mam gołą bez filtrów solidna ale czy jest zmiana w brzmieniu, nie wiem nie skupiałem się nad tym. Ale wygląda fajnie
 14. I ja przepraszam. Czasem emocje biorą górę nad rozsądkiem. Urazy nie chowam i o to też proszę jak i o więcej rzeczowych artykułów i opracowań, takie rzeczy trafiają do części niezdecydowanych.
 15. Jak już zachorują to nie zanegują. Pierw jednak lekarz musi chcieć chociaż stetoskop z ... kieszeni wyjąć...
×
×
 • Utwórz nowe...