Skocz do zawartości

Bachnaify

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Kraków
 1. Na wstępie przepraszam, bo założyłem już podobny temat ale chyba w złym dziale. Szukam kolumn podstawkowych, które ustawiłbym pomiędzy ekranem TV (zamierzam grać na PC i mieć podłączone kolumny do RCA wzmacniacza lampowego Feliks Audio Echo). Kolumny będą też służyły do odtwarzania teledysków na YT. Całkowity budżet to ok. 8000 zł. Swoje zainteresowanie póki co skłoniłem pomiędzy: Aktywnymi kolumnami Edifier S3000 PRO Aktywnymi Edifier Airpulse 300 KEF LSX ATC SCM7 v3 QUADRAL ARGENTUM 530 TRIANGLE LN01A DALI Oberon 1 YB-Audio Bise Chario Delphinus MK II Oczywiście do tych pasywnych potrzebowałbym jakiś fajny wzmacniacz. Bardzo też proszę o odpowiedź czy aktywne głośniki EDIFER typu S3000 PRO lub Airpulse 300 grałyby lepiej lub na poziomie kolumn pasywnych w podobnej lub niższej cenie ? Pozdrawiam i proszę o pomoc i wskazówki
 2. To znaczy do komputera ale on podczas odsłuchów będzie podłączony do TV 55 a słuchać będę z kanapy z odległości 2 metrów.
 3. Witam, rozglądam się za kolumnami do PC, które będą służyć do gier i muzyki popularnej. Z uwagi na to, że pokój jest mały (10m2) odpadają kolumny podłogowe. Waham się pomiędzy: Aktywnymi kolumnami Edifier S3000 PRO Aktywnymi Edifier Airpulse 300 KEF LSX ATC SCM7 v3 QUADRAL ARGENTUM 530 TRIANGLE LN01A DALI Oberon 1 YB-Audio Bise Chario Delphinus MK II Pytanie także o wzmacniacz do tych pasywnych, może coś z tego: Exposure 2010 Challenger CA802BT Audiolab 6000A Play coś od Yamahy ? Proszę o pomoc i pozdrawiam :)
×
×
 • Utwórz nowe...