Skocz do zawartości

arenks

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O arenks

 • Ranga
  Debiutant
 1. Z tego co się zorientowałem mój wzm jest wyposażony w pre out a jaki model wzmacniacza byś zaproponował ?
 2. więc tu tkwi problem ... ale dobrze rozumiem? potrzebny jest jeszcze jeden amplituner? zbiłeś mnie już całkiem z tropu. link obszerny dziękuje . wniosek że było nic nie sprzedawać tylko zainwetować w extra dvd. trudno mi to pojąć. czyli mam też rozumieć że zmiana producenta czy też zestawu kolumn nie wiele zmieni? Pioneer /jamo na onkyo ,yamacha będzie podobnie?
 3. Dodam że sprzęt uruchomiłem zgodnie z instrukcją obsługi ,odległość kolumn ustawiłem co do cm ,używam go pół roku na różne sposoby.
 4. Witam szanownych audiofilów! Proszę o pomoc. Od dłuższego czasu byłem użytkownikiem wieży Pioneer z lat 90 wzmacniacz ,CD,Korektor ,tuner, kolumny Tonsil 2 drożne ,satelity voice kraft, Wieże skompletowałem sobie sam i nie ukrywam dzwięk muzycznie całkiem solidnie i dynamicznie się prezentował pewnie za zasługą dobrych (teraz wiem ) głośników Tonsil kolumny zakupiłem kilka lat temu w sieci handlowej Euro.Patrząc na rozwój audio postanowiłem zmian... sprzęt sprzedłem na allegro i kupiłem proste kino domowe panasonic jak mój telewizor .Gdy usłyszałem dzwięk załamałem się i dzwiękiem (plastikowe głośniczki) i obrazem. Sprzedałem ten szajs. Postanowiłem dołożyć kasę i kupiłem jak mi się marzyło ,prawdziwe kino domowe z drewnianymi kolumnami !!! Że znam już markę Pioneer kupiłem kino domowe w jednej z sieci jest to PIONEER AMPLITUNER VSX-519V,DVD DV 420V do tego polecane w forach markę kolumn JAMO S426. Nie ukrywam JESTEM ROZCZAROWANY jakością dzwięku jaki słyszę ,płytkie basy,ograniczone mało słyszalne możliwości sprzętu .Porównując do starego audio Pioneera to porażka. Chce to sprzedać !!! Te czarne trumny puki jeszcze są na gwarancji . Moje pytania : Czy pozbyć się tylko kolumn które mają głośniczki jak moja pięść ? czy zmienić cały zestaw? Ale na jaki ?????Na forach chwali się yamahe ale ile się różni pioneer od yamachy? Myślę że problem jest w jamo.Ale i w forach i w sklepie pan polecał ten zestaw .Z kolei w media uszłyszałem że zestaw denon + koda jest 100 razy lepszy. Opini jest milion .... Moje preferenc je: pokój 28 metr kwadr tv panasonic plasma 42 cal lubię słuchać muzyki ,czasami obejrze film Będe wdzięczny (pewnie nie tylko ja) za odpowiedz...
×
×
 • Utwórz nowe...