Skocz do zawartości

FANBOGO

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O FANBOGO

 • Ranga
  Debiutant
 • Urodziny 01.04.1962

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Staszów
 1. Podczas oglądania wiadomości na tvn24. Pisałem już, że nigdy nie grało głośno bo i po co. Tym bardziej jestem w szoku.
 2. Witam Podzielę się małą refleksją ku przestrodze innym: Około 3,5 roku temu zakupiliśmy z żoną w Audio Klan Kielce, zestaw do odbioru programów tv ( z plazmy Pioneer Kuro 5090) - Marantz 1501 + wskazany do amplitunera dvd tej firmy + kolumny Vienna Acoustic Grand Bach kolor obudów Rosewood + kable Siltech. Za całość zapłaciliśmy około 12 000zł. Ten sprzęt zawsze służył nam do oglądania programów tv i od nowości nigdy nie grał głośniej jak do 40% mocy wzmacniacza. (do słuchania muzyki w stereo mamy inny zestaw w innym pomieszczeniu) Około 3 miesiące temu, w/w amplituner... z przyznaną nagrodą Eisa http://audio.com.pl/newsy-sprzetowe/marantz-nr1501 ... ot tak bez powodu spalił nam głośniki wysokotonowe w obydwu kolumnach . teraz do plazmy są podłączone głośniczki Logitech + subwoferek które dawno temu Telekomunikacja dała w prezencie za przedłużenie Neostrady. Audio Klan umywa ręce i ma w nosie to że mamy zniszczony sprzęt bo skończyła się bezpłatna gwarancja. Kiedyś byłoby nie do pomyślenia, że "markowy" sprzęt rozwali wszystko co do niego jest podłączone. Reasumując: nie warto wydawać dużych pieniędzy na sprzęt audio - a jak jest w promocji to tym bardziej nie warto, bo z pewnością zakupimy szmelc. z poważaniem: Kazimierz Boguta Staszów
 3. Omijaj szerokim łukiem produkty firmy Marantz!. W swoim życiu kilka razy zmieniałem sprzęt audio, ale to co mi w 4 roku użytkowania zniszczył amplituner Marantz 1501 to duża strata - spalone kopułki wysokotonowe w obu kolumnach Vienna Acoustic (8 000zł). Sprzęt służył mi wyłącznie do oglądania tv. Niech szlag trafi taką firmę!. Denon z kolei będzie długo służył pod warunkiem że coś się nie popsuje i nie trafi do polskiego serwisu centralnego. Stoją mi odłogiem na półce PMA2000 i DCD1650 - jak kupowałem w sklepie firmowym Denon (Horn Distibution) to były ochy i achy a po pseudo naprawie niestety tylko sobie stoi - dodam żę wzmacniacz uszkodził kopułkę wysokotonową w B&W DM604... była naprawiana zwrotnica ale grało to kilka godzin. Tak więc mam skończone 52 lata i po 30 latach słuchania muzyki, od dwóch lat nie mam możliwości słuchania. Nowego nic nie kupię bo po prostu szkoda pieniędzy. pozdrawiam: Kazimierz B.
 4. Omijaj szerokim łukiem produkty firmy Marantz!. W swoim życiu kilka razy zmieniałem sprzęt audio, ale to co mi w 4 roku użytkowania zniszczył amplituner Marantz 1501 to duża strata - spalone kopułki wysokotonowe w obu kolumnach Vienna Acoustic (8 000zł). Sprzęt służył mi wyłącznie do oglądania tv. Niech szlag trafi taką firmę!.
×
×
 • Utwórz nowe...