Skocz do zawartości

patek1982

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez patek1982

  1. Witam, Na podstawie rad bardziej doświadczonych kolegów, oraz godzin spędzonych na czytaniu stron internetowych wybrałem kilka konkretnych modeli kolumn z pośród których w najbliższych dniach wybiorę jedne. Jeżeli macie lepsze propozycje również o nie proszę, jednak niech będą to linki czy informacje o konkretnych aktualnych ofertach które można znaleźć w Internecie ponieważ zakupu dokonuje na dniach i nie mogę czekać aż jakiś konkretny model pojawi się na aukcji. Tym bardziej, że raczej skupiam się na kolumnach używanych. Ale do rzeczy: Amplituner Denon AVR-4306, pokój 18m2, szerokie zastosowanie filmy, muzyka. Które kolumny będą najlepsze (ewentualnie proszę o ustawienie ich w kolejności od najlepszych): 1. ACOUSTIC ENERGY LINEAR 3 2. DALI Blue 5005 (właściciel chce sprzedać cały zestaw 5.1 naraz, ale może uda się go przekonać, aby zmienił zdanie) 3. ELAC FS 57 4. JMLAB FOCAL TANTAL 520 5. PARADIGM MONITOR 7 6. JAMO S606 (jedyne nówki w zestawieniu) 7. Inne nowe/używane dostępne aktualnie kolumny do 1200zł
  2. Dziękuje za konkretne rady,własnie o to mi chodziło. Jeśli znajdziecie jeszcze coś godnego uwagi proszę o dopisanie. Proszę jeszcze o wasze opinie na temat kolumn Dali blue 50005. Czy bedą odpowiednie do mojego wzmacniacza i jak prezentują się na tle dotychczas proponowanych głośników?
  3. Pomieszczenie ma ok 18m2. Oczywiście nie wykluczam zakupu uzywanych kolumn ale nowe oczywiście też wchodza w gre.
  4. Ponieważ to mój pierwszy post na forum witam wszystkich serdecznie. Potrzebuję pomocy bardziej doświadczonych kolegów w wyborze kolumn głośnikowych stereo, które podłączone zostaną do amplitunera Denon AVR-4306. Mają być to kolumny do zastosowań uniwersalnych (filmy bluray, Cyfra HD, PS3, różne rodzaje muzyki). Ponieważ w najbliższym czasie nie będzie stać mnie na zakup subwoofera, którego nawet nie bardzo miałbym gdzie postawić a nie ukrywam iż lubię kiedy drżą szyby w oknach, chciałbym aby kolumny charakteryzowały się możliwie „dobrym” basem. Suma, jaką chciałbym przeznaczyć na kolumny to około 1000 zł, ale jeżeli za niewiele większa sumę można znaleźć sprzęt, który da dużo lepszą jakość dźwięku (oczywiście w drugą stronę również) to także proszę o wskazanie takich produktów. Dodam, iż będzie to mój pierwszy wysokiej jakości sprzęt audio więc jestem w tym temacie zupełnym nowicjuszem.
×
×
  • Utwórz nowe...