Skocz do zawartości

Fikus

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. odpięcie nic nie daje, głosniki były podłączone dobrze, a co dziwne, że przez 3 dni działalo normalnie.
 2. no i stało się, decyzja zapadła na Onkyo 608 które po trzech dniach nawaliło, podczas oglądania filmu amlituner wyłączył się i zaczeła mrugać czerwona dioda. Według instrukcji wyłączyłem sprzęt na godzine. Podczas kojelnego uruchamiania włącza się tylko na kilka sec i znowu się wyłącza. mieliście taki przypadek?
 3. problem polega na tym,że diamondy spodobały się z wyglądu tej pięknieszej stronie domu i tu jak gdyby mało jest miejsca na dyskusję natomiast mało jest opini i postów na temat marki wharfedale, Amplituner na 80% wchodzi w gre jednak to Onkyo ale model 608 lub 708. czekam na dalsze podpowiedzi.
 4. jeszcze nie mam tych głośników, Chce kupić KD. za ok5 tyś,
 5. a jakie macie opinie do tych głośników, lub co jest dla nich w tej samej klasie cenowej alternatywą.
 6. w sumie fakt przeszedł mi przez myśl Onkyo ale model 608 to jest model porównywalny do modelu 707? jaka duza jest różnica miedzy 608 a 708? Co myślicie o wyborze moich głośników? to dobry wybór?
 7. Witam, Proszę o pomoc w wyborze amplitunera do KD ktory miałby współpracować z głośnikami Diamond F10.6, S10.1, CCM. Budżet jaki mogę przeznaczyć to ok2200PLN, całość będzię używana na powierzchni 25m2. Podział 70% filmy30% muzyka(pop rock) + ps3 Pierwszy wybór padł na Denon 1911 ale czy to dobry wybór? Jeżeli mieliście styczność z w/w głośnikami proszę o opinie. Pozdrawiam
×
×
 • Utwórz nowe...