Skocz do zawartości

jerzyA

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O jerzyA

 • Ranga
  Debiutant
 1. Dzięki za pomoc. Moge odwzajemnić się tematyką foto w PS. J.A.
 2. Chciałbym zgrywać płyty CD, Zrobiłem już próbę za pomocą Windows Media Player i zgrałem na format WMA( wybrałem opcje WMA norm). Te pliki są odtwarzane. Chcąc uzyskać jak najlepszej jakości, sądziłem że wykorzystując w MP opcję WMA bezstratne będzie lepszym rozwiązaniem.Dzięki za zwrócenie uwagi odnośnie wielkości stopnia kbps.Teraz się zastanawiam co lepsze - czy 320 kbps dla MP3 czy może 192 kbps dla WMA. (wg instr. Denona oba są zgodne). A może nie ma różnicy?
 3. Dziękuję za zwrócenie uwagi: Zrobiłem małą próbę - właściwości utworu pokazały mi 873 kb/s. Niestety, rzeczywiście nie można tego odtworzyć w Denonie. Szkoda, bo już myślałem że znalazłem sposób. Swoją drogą to przy pomocy jakiej aplikacji robić konwersje na jaki format dla uzyskania najlepszego efektu? Czy może lepiej konwertować na MP3-320 kbps ? Przyznam się że nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Proszę o poradę.
 4. Proszę o poradę : Dla DENONA 1911 oraz odtw. DCD-710AE dla odtwarzania z pamięci USB zgodne formaty to : WMA 48 - 192 kbps MP3 32 - 320 kbps MPEG-4 16 - 320 kbps Zamierzam tworzyć bibliotekę muzyki ( z płyt CD), na zewnętrznym dysku podłączanym do portów USB. Jaki najlepiej stosować format dla najlepszej jakości muzycznej?Nie zależy mi na wielkości plików. Zastanawiam się nad zastosowaniem WMA Bezstratne - tworzone przy pomocy Windows Media Player. Czy może jest jakiś sposób na podłączenie dodatkowego małego monitora dla przeszukiwania zawartości folderów z plikami muz. [code][/code]
×