Skocz do zawartości

PJMZ

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O PJMZ

 • Ranga
  Debiutant
 1. PJMZ

  Kino domowe z PS3

  Generalnie na pewno wstrzymam się z zakupem do momentu zakupu mieszkania, ale myślę że to już niedługo miesiąca, więc się rozglądam. Moje osłuchanie i przyzwyczajenia na ten moment oscylują wokół 5-letniego zestawu 5.1 creativa za 600 PLN, więc myśle, że jakikolwiek zakup będzie dla mnie szokiem jakościowym i to jest dobra strona:) Niestety sprawia to też, że w sumie niewiele wiem o sprzęcie i mogę łatwo kupić coś słabego, bo nie mam wyćwiczonego jakościowo ucha. Generalnie zależy mi na raczej jasnym dźwięku niż na ciężkich basach. W muzyce cenię sobie instrumentalne soundtracki, klasykę, trochę rytmów jazzowych.
 2. PJMZ

  Kino domowe z PS3

  OK, ciekawe, ciekawe, zwłaszcza te Monitor Audio - wyglądają naprawdę zachęcająco. Pytanie ile basu wygenerują i czy przeżyje bez soobwoofera na nich?
 3. PJMZ

  Kino domowe z PS3

  Witam serdecznie, próbuję sobie właśnie skompletować zestaw kina domowego. Od dwóch dni czytam w sieci masę materiałów, byłem w kilku sklepach i mam swoje typy, ale mam nadzieję, że dowiem się czegoś więcej. No więc na chwilę obecną mój zestaw wygląda mniej więcej tak: Playstation 3 - to już mam i to jedyna niezmienna rzecz na ten moment:) Rzutnik: Epson EH-TW3200 (ma ktoś lepszy pomysł?) Amplituner: Pioneer VSX-1020-K (liczę, że pozwoli rozbudować w przyszłości sprzęt, a może polecacie coś innego?) Nie mam pomysłu na kolumny. Może coś z tego poniżej? Głośniki: Diamond 10.7 (nie wiem jakie satelisty do nich?) lub Jamo S 606 + S 602 + Jamo S 60CEN Subwoofer: nie wiem czy w ogóle na ten moment kupować może SUB 210, a może wystarczy 5.0? Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pokój podejrzewam, że koło 20-30m2, nie wiem dokładnie bo jestem w trakcie zakupu mieszkania, ale salony gdzieś tyle mają w oglądanych przeze mnie przybytkach. Czego oczekuję od sprzętu? Filmy 50%, gry 25%, muzyka 25% - tak to wygląda teraz, przy czym powiem szczerze, że udział muzyki będzie rosnąć, a gier spadać , bo ostatnio lubię sobie włączyć muzyczkę, a gry odpalam coraz coraz rzadziej.
×