Skocz do zawartości

luki

Uczestnik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Chyba Creative Labs coś ma na ich nowym chipie X-Fi, oprócz napakowanych efektów są bardzo dobre jakościowo.
 2. Fono, jak płyta nie jest z wytwórni audiofilskiej to nie musi kosztować normalnych pieniędzy, nie musi też brzmieć gorzej, choć na ogół niestety brzmi. Jest jednak spora szansa, że zawiera muzykę, której da się słuchać.
 3. Jest taki nowy zestawik, cd i wzmacniacz 397, kiedyś miałem yamahę i może z sentymentu nastawiłem się na te klocki. Mam malutki pokój (12m), więc mocy mi nie trzeba, ale trzeba fajnych kolumienek podstawkowych tak do 1000zł. Macie jakiś faworytów?
 4. Czy da się jakoś odtworzyć płytę SACD na komputerze z nagrywarką dvd?
 5. Wpisujcie płyty, które dobrze brzmią, a nie są z audiofilskich wytwórni.
 6. W ustawieniach amplitunera mam wielkość kolumn large/small, jak zdecydować czy moje przednie Kef Cresta 3 sa s czy l?
 7. Jakie polecicie kolumny do wzmacniacza Yamaha 397? Kupię do niego wkrótce jakiś CD też Yamahy.
 8. Czy każdy sub o mocy 100W będzie lepszy od 80W - chodzi mi tylko o maksymalną głośność?
 9. Czasem używam laptopa jako źródło mp3 i podłączam go do wzmacniacza. Problemw tym, że gdy komputer chodzi z baterii wszystko działa pieknie, al gdy jadę z zasilacza to w głosnikach pojawia się taki ciagły bzyk. Zły zasilacz? niby oryginał od komputera.
 10. Mój stary NAD 502 odczytuje większość płyt dobrze, ale na niektórych tylko pod koniec listy odtwarzania zaczyna "strzelać", cyka, pryka i nie przechodzi gładko. Nie chcę oddawać do serwisu, bo sprzęt już niewiele wart i okaże się, że wymiana np. mechanizmu czy czegoś dużego przekroczy wartość CD. Czy można go jakoś wyczyścić, czy to coś pomoże?
 11. luki

  DTS nie z DVD

  Nie wiem czy to dobre forum, ale w końcu DTS należy do kina domowego. Chodzi mi o to czy dobrze widziałem jak byłem ostatnio w sklepie, że są płyty CD w DTSie? Co wtedy? Jak je odtworzyć, czy mogę odtwarzać z odtwarzacza CD czy muszę z DVD, który ma system DTS?
 12. Jeśli ustawisz amplituner w tryb 8 omów to możesz podłączyć kolumny 8 omów, jeśli amplituner w 4 omy to możesz podłączyć zarówno kolumny 8 omowe jak i 4 omowe.
×
×
 • Utwórz nowe...