Skocz do zawartości

zbigniew

Uczestnik
 • Zawartość

  25
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez zbigniew

 1. Nie warto, bo to za stare kolumny. Po 1 stanu techn. dokładnie nie sprawdzisz, a jeśli nawet teraz są 100% sprawne to nacieszysz się rok, dwa i może już zajść potrzeba wymiany głośników.
 2. Zaraz, nawet jak podłączę scartem jedno z drugim to nie można nagrać? Co się wtedy dzieje, w ogóle nie startuje? To strasznie sprytnie to zrobili...
 3. Komputerowo jestem noga, liczyłem, że kupię stacjonarną i coś się da...a chociaż sam film bez menu i całej reszty? Pytam o nagrywarki z dyskiem twardym, bo przypuszczam, że podłączając metodami starych magnetowidów odtwarzacz dvd do takiej nagrywarki to się jakoś da?
 4. Do tego wzmacniacza aż się prosi dobrać pasujący odtwarzacz, zwłaszcza, że ten Yamahy jest całkiem dobry.
 5. W nagrywarkach CD były specjalne płyty CD-R Audio, a jak to wygląda jeśli chcę zrobić kopię (na własny użytek) filmu DVD? Chciałbym posłużyć się do tego nagrywarką z twardym dyskiem, czy można zrobić idealną kopię, jakie wybrać płyty, menu i inne dodatki też się skopiują?
 6. To chyba zależy od modelu amplitunera, znów warto sprawdzić.
 7. cz58y, dziękuję! Ale nutruje mnie jeszcze jedno, dlaczego w takim razie obraz z dvd po tym skalerze wygląda dużo lepiej skoro nie ma tam tych informacji? No i przecież różne firmy chwalą się jakie to mają dobre skalery i lepsze od innych, to co lepsze wyliczanie/tworzenie tych pikseli?
 8. No właśnie o to skalowanie mi chodzi, też dostajemy 1080p i wygląda to przecież super w porównaniu do zwykłego 576! Jaka wówczas jest różnica między blu-ray, że miałbym płacić o tyle więcej?
 9. Płyt Blu-Ray wciąż mało, odtwarzacze drogie (i też mało), a z wielu DVD jest już i tak 1080p, po co więc w ogóle ta cała Blu-Ray nagonka skoro obraz ten sam? Znów chcą naszą kasę?
 10. U mnie w tym modelu wychodziły inne kwiatki (czarno biały obraz), skończyło się w serwisie, a potem na allegro
 11. Słuchałem ostatnio takiego kompletu Marantza w sklepie, gra dynamicznie, z dużym rozmachem, ale słuchaliśmy tylko na płytach DVD-Video.
 12. Kupiłem w końcu nagrywarkę Sony 730 ale problem polega na tym, że przy pierwszych próbach z TV nie widzę specjalnej różnicy w jakości obrazu między różnymi trybami - no może oprócz najdłuższego. Czy coś robię nie tak?
 13. zbigniew

  RLS Phobos

  Największe nie są, nie da się kryć, że mega basu nie mają, ale brzmią bardzo neutralnie i z niezłą dynamiką jak na rozmiary skrzynek. Moim zdaniem trafny wybór.
 14. Cierpliwości, w święta raczej wszyscy mieli inne zajęcia Spróbuj coś z tych zbiorów http://www.mp3towav.org/flash-game-to-mp3-wav-wma.asp
 15. Czy ktoś tu jeszcze takie wynalazki posiada, np. jako ozdoba szafki ze sprzętem?
 16. Chciałbym zrobić kopie kilku płyt (na własny użytek ), jak do tego podejść, mam dostęp do komputera z nagrywarką, ale 0 wiedzy...
 17. Może nowe modele polskiego RLSa, najtańszy ok. 1500zł, ale zawsze kolumny wnoszą najwięcej, więc warto zainwestować.
 18. Nagrywaj jednosesyjne (i finalizuj) płyty, w ten sposób zwiększysz szanse na prawidłowy odczyt.
 19. Trzeba tylko pamiętać, że wielokanałowe ac-3 i dts przesyłają hdmi od wersji 1.1. Oraz o tym, że jakość transmisji jest, delikatnie mówiąc słaba, choć akurat w przypadku badziewia dolby digital/dts nie powinno mieć większego znaczenia.
 20. Poza tym można za daną kwotę kupić znacznie lepsze 5.1 niż 6.1, a jeszcze lepsze 2.0 - przecież to forum Stereo - propagujemy 2 i nic więcej
 21. Przypuszczam, że sterowniki, albo gdzieś w ustawieniach wklepane jest mono i bierze tylko z lewego kanału.
 22. Powinno być dobrze, ewentualne zastrzeżenia co do góry, tego nad-a bym trochę "odetkał", podejrzewam, że lepiej byłoby np. z nową uniwersalną dvd/sacd Yamahą S1700.
×
×
 • Utwórz nowe...