Skocz do zawartości

roman_g

Uczestnik
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez roman_g

 1. Wybierz się do jakiegoś MM i pooglądać kina domowego, każdy produkowany obecnie będzie miał kilka różnych wejść, którymi podłączysz swój sprzęt.
 2. W każdym zestawie kolumny są najważniejsze, niezależnie od tego czy to kino domowe czy stereo, opinia jest więc taka abyś trzymał się z daleka od nibyfirmy M-audio. Pierwszy wariant jest b. dobry, ewentualnie dobierz do niego wolnostojące Tannoye - jeśli znalazłeś miejsce.
 3. Końcówki mocy będą także wielokrotnie lepsze niż te z amplitunerów, za przyzwoitą kasę możesz upolować jakiegoś Rotela 5ch.
 4. [quote="cz58y" Może również CD podawać niewpełni właściwy sygnał.[/quote] Co masz na myśli, przecież SPDIF w odtwarzaczach CD to standard.
 5. Właśnie, chodzi przecież o to, żeby grać z FLACa a nie przekonwertować tam i spowrotem. Na tej zasadzie to stwórzmy nowy temat muzyka w zip
 6. Krytykujesz tonsile a swoje super kolumny traktujesz korektorem?
 7. A czy istnieją odtwarzacze DVD (bo CD to na pewno nie) z FLAC, tak żeby nie grało z komputera?
 8. dokładnie...a po podłączeniu odwrotnie wtyczki zasilającej elektrony w tranzystorach muszą też się na nowo ułożyć - przez kilka dni Ale w przypadku Monstera chodzi o coś zupełnie innego Panowie. Otóż ekran kabla przylutowany jest tylko z jednej strony (w jednej wtyczce). Co nie zamyka oczywiście dyskusji na temat słychać czy nie
 9. Po RLSach poszedłem posłuchać Chorusów i to zupełnie inny dźwięk, ale już trochę głupieję i sam chyba nie wiem co mi się podoba. Niby bardziej otwarte i szybsze, ale chwilami jakieś takie suchawe, podobało mi się, nie powiem tylko gdyby je można było tak trochę "uspokoić"...
 10. roman_g

  RLS Phobos

  Czy te małe, wolnostojące kolumienki są czegoś warte? Słuchałem wstępnie w sklepie i grało całkiem równo, tylko za 2000-2500zł można kupić coś innego, przy czym te RLSy to takie miniaturki...
 11. Oczywiście, że efekty będą, będzie też efekt zakupu kompletnego amplitunera z DTSem, bo raczej tylko w ten sposób znajdziesz dekoder DTS w miarę tanim kosztem
 12. Mam taki wzmacniacz i szukam kolumn do niego, odtwarzacz na razie w planach, jadę chwilowo na tanim DVD Panasonica. Doradzicie?
 13. Najlepszy mp3 bo najpopularniejszy, najlepszy OGG bo najwyższa jakość, zależy jakie przyjąć kryteria. Jest jeszcze APE - też super jakościowo.
 14. Nie...nie..Wafle Diamenty to może i były dobre, ale kiedyś, teraz pachną china i nie grają nawet w połowie tak dobrze jak europejskie, uznane marki. Weź do tego Demona coś z B&W, ładnie się z tym komponują te ich (Denona) nowe, skądinąd bardzo udane, serie AE.
 15. Chodzi mi o porównanie tych kolumn, ale w oryginalnych, starych wersjach (Electa Amator I). Może ktoś miał/słuchał i podzieliłby się opiniami? Warto płacić 2x więcej za Electę, mój pokój jest malutki, ok. 16m kwadrat.
×
×
 • Utwórz nowe...