Skocz do zawartości

borsuk

Uczestnik
 • Zawartość

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Myślisz, że na tym forum znajdziesz odpowiedź na każdy z problemów tego świata? Nie bądź naiwny, a przynajmniej nie produkuj takich postów, które powodują, że nawet gdy ktoś po tylu dniach trafi na temat, w którym mógłby coś powiedzieć nie zrobi tego widząc Twoją irytację.
 2. A więc dobrze wybrałeś, LG łączą wiele dobrych cech, przede wszystkim niezłe kolumny, więc o dźwięk możesz być spokojny - oczywiście to nie poziom osobnych klocków, ale z tego sobie zdajesz sprawę. Jedyny zarzut jest taki, że większość sprzętu LG jest dość delikatna - np. po jakimś czasie ciężej działają niektóre przyciski, choć o wielkich awariach nie słyszałem.
 3. To było wprawdzie wieki temu, choć obecny audiolab to ten sam audiolab co 10lat temu, ale pamiętam, że dobrze to grało z KEF-ami, więc sprawdź taką konfigurację. O sprzęt się nie martw, jest dość subtelny i właśnie dlatego z marnie zrealizowanymi płytami rockowymi będzie się świetnie spisywał. Dobry pomysł!
 4. Wiem, że są czytniki, czy to znaczy, że można odtwarzać filmy w tych formatach, czego bym potrzebował?
 5. Kolumny kupuj z uwagą, bo są one dla ostatecznego rezultatu najważniejsze. Bierz Heco Vitas 300, w 20 metrach dadzą sobie świetnie radę.
 6. Ma DTS HD i Dolby TrueHD, więc się nada - formalnie, problem tylko w tym, że dźwiękowo Onkyo to od zawsze dramat.
 7. Nie przesadzajmy, chłopak lubi bas i tyle, a kolumny mogą tak po prostu grać, to, że mają takie a nie inne głośniki nie musi automatycznie oznaczać, że są monstrami niskotonowymi. A może wcale nie wszystkie te 20cm woofery są już sprawne, co?
 8. Pod względem jakości, nawet w porównaniu do płyty CD, i jeden i drugi jest tak denny, że się tym problemem w ogóle nie przejmuj.
 9. Już gdzieś takie B&W się pojawiają, chyba wprowadzą wcześniej niż we wrześniu.
 10. Dobra chesy, Twój temat zaraz będzie miał miesiąc Ogólnie dasz radę, a może już dałeś, jeśli nie to dlaczego?
 11. Nie stawiałbym kolumn (a tym bardziej jednej) tam gdzie masz 1.5m wysokości, najgorsze są odbicia od podłogi i sufitu, których nie ma się jak pozbyć. Spróbuj na tej wyższej ścianie. Jeśli to poddasze ma tylko służyć do słuchania muzyki to z wytłumieniem/rozpraszaniem możesz poszaleć.
 12. Yamaha to dobry wzmacniacz, 19m...może jednak jakieś większe podstawkowce np. B&W 602S3? Sprawdzone, grają dobrze w większości systemów.
 13. Kiedyś rzeczywiście na AudioShow ktoś się tym chwalił, ale chyba zachwyt płynął jedynie z ust prezenterów, więc towar się raczej nie przyjął. A po co Ci to? kup dobry subwoofer
 14. Ale czy takie Tannoye M1 nie są za stare? Tzn. chodzi mi o to, że one są już dawno nieprodukowane i można tylko kupić używane przechodzone. We wzmacniaczu to chyba nie ma się co stać, ale widziałem jakieś kolumny ostatnio z popękanymi gumami dookoła głośników. CHoć teraz takie M1 gdzieś na allegro wyglądają w miarę ok to po roku czy dwóch może być taka niespodzianka i się rozlecą....? Może kolumny to jednak nowe?
 15. Czy można jakoś podłączyć dvd z wyjściem hdmi do projektora, który ma wejście DVI-D?
×
×
 • Utwórz nowe...