Skocz do zawartości

byk

Uczestnik
 • Zawartość

  30
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O byk

 • Ranga
  Debiutant
 1. byk

  Stereo "docelowe"

  Nie ma takiego zestawu, w tej zabawie chodzi o to, by nieustannie gonić króliczka.
 2. byk

  Amplituner+DVD+głośniki 2.1

  Denon robi fajne systemy 2.1, ale bluetooth tam raczej nie znadziesz.
 3. byk

  HK AVR 445 vs HK 970

  Ty masz tego słuchać, więc sens jest tylko wtedy gdy Ty sam usłyszysz różnicę.
 4. byk

  Marantz CD6000OSE+Arcam Alpha8+Dynaudio 72

  Masz dość ciekawy system, drogie kolumny (i to się chwali) i znacznie słabszą resztę. Zamiast jednak kombinować z kablami za 600 czy 800zł kup może lepszy wzmacniacz, Dyn 72 na taki zasługują.
 5. byk

  System audio ethernet + flac

  Z Flac będzie ciężko - to mało popularny format. Proponuję skupić się na normalnym sprzęcie stereo - jak najwyższej jakości, a do tego dodać dobry odtwarzacz sieciowy Slim Devices Squeezebox http://www.slimdevices.com/pi_squeezebox.html? . Będziesz miał super jakość dźwięku, bez porównania do gotowych wynalazków.
 6. byk

  Zurzycie pradu.

  1. Zużycie, a nie zurzycie 2. 910W to pobór maksymalny, przy zwykłym słuchaniu będzie to wielokrotnie mniej i nie jest to wartość stała, ale zależna od ustalonej mocy wyjściowej - głośności. Jak np. słuchasz w tle radia to zużycie jest minimalne.
 7. byk

  wzmacniacz do 3600. jaki wybrać

  A może jakiś mod przeniósłby to do odpowiedniego działu?
 8. Do odtwarzacza DVD tak, łączysz przez kable analogowe, a amplituner zostaje cyfrowo, do kolumn już nie, albo to albo to - lub kup przełącznik.
 9. byk

  Sprzet dobrze dudniący do pokoju

  A jeśli mają dudnić, to tak jak rysunek rafal735r tylko wstaw jak najbliżej w rogi (dosuń do ścian nieopodal) - będzie żar
 10. byk

  Jakie najtańsze Blu-Ray?

  Wolf, widząc jak trudno im CD przyszło, odpuściłbym SACD/DVD-Audio w Blu-Ray i traktował tylko do kina domowego, a do muzyki coś zupełnie innego. Tu specjalizacja będzie kluczem - tak jak dziś odtwarzacz CD gra lepiej od DVD na płytach CD.
 11. Jaki moglibyście polecić zestaw KD tylko do kina, muzyki słuchał nie będę, tak aby w pokoju 22m zrobić prawdziwe trzęsienie ziemi. Chciałbym żeby oglądając filmy akcji/katastroficzne dokładnie zwalało mnie z fotela. Budżet na cały system to ok. 8000zł, telewizor i dvd już mam.
 12. byk

  Ile kanałów?

  Oglądacie film 2 razy, najpierw ona i lektor, a potem Ty?
 13. byk

  Ile kanałów?

  Już 5.1 ciężko ustawić, a wszystkie (prawie) amplitunery są dziś 6.1 lub 7.1, czy warto kupować te dodatkowe głośniki, jaka jest poprawa?
 14. byk

  Gotowe kino domowe za ok. 3000zł

  To zainteresuj się może zestawami oferowanymi przez Audio Klan, tam do amplitunera i DVD Yamahy dostajesz przyzwoite głośniki, całość w dość dobrej cenie.
 15. byk

  Wyjście wielokanałowe a cyfrowe

  A czy za przesłaniem dźwięku cyfrowo nie przemawia też argument, że amplituner i tak go z analogowego przerobi na cyfrowy, choćby do zmiany głośności, a potem raz jeszcze na analogowy?
×