Skocz do zawartości

zak

Uczestnik
 • Zawartość

  18
 • Dołączył

 • Ostatnio

O zak

 • Ranga
  Debiutant
 1. Raczej nikt nie "pomorze", kupując sprzęt w oficjalnej sieci powinieneś ją mieć. Kupując od jakiegoś szarego importera, by oszczędzić jakieś grosze, masz teraz problem...
 2. Jeśli będziesz podłączał do amplitunera cyfrowo to byle jaka karta z wyjściem coax, oby tylko sygnał w DTS lub Dolby Digital wypuszczała.
 3. zak

  Cambridge 340 C

  Jeśli uda Ci się go znaleźć w dobrym stanie to na pewno wart!
 4. A po co niby producent miałby robić nowy firmware skoro może zrobić nowy model i ponownie na Tobie (i innych) zarobić.
 5. zak

  Sluchawki/mp3

  To zależy od słuchawek i od ucha, jedne wypadają, inne nie, musisz przymerzyć, albo...kupić w ciemno i liczyć, że będzie ok.
 6. zak

  Yamaha RX-V1900

  A sprzedaje ktoś już w ogóle 1900? Nie widziałem go jeszcze w sklepach, przynajmniej u oficjalnego dystrybutora.
 7. Ty już w zasadzie wszystko wiesz Odpuść sobie Voice Kraft itp, kolumny są najważniejsze i jeśli nie zależy Ci na wyczynianiu cudów z sygnałem wideo to bierz tańszy amplituner, ale nie 363 tylko minimum 463 (kablibracja, wejścia HDMI).
 8. Nie wiem jak 2 i 3, ale ten Amtech to mnie rozbawił, musieli odkupić tego złomu za jakieś grosze i teraz upychają. Strzeż się tych głośników, to kupa nieprzeciętna.
 9. zak

  KD do 3900zł

  :/
 10. zak

  wzmacniacz 6ohm/kolumny 4ohm

  Gdyby był lepszy to grałby z 4 omami, a tak...ryzyk fizyk, wysadzisz albo nie, jeśli lubisz adrenalinę to polecamy
 11. Nie ten dział to raz, dwa w takim przypadku nie będziesz miał gwarancji, trzy czy nowy to sprawdzisz tylko po oryginalnych plombach na pudle, jak był rozpakowany to nie do poznania.
 12. zak

  LG Super Multi Blue

  Rozmawialiśmy już o tym na forum, dobry sprzęt i jak się zastanawiasz to kupuj bo to na razie jedyny odtwarzacz multiformatory - przynajmniej nie będziesz miał bólu głowy który wybrać PS. Jest już kolejna wersja tego multi blue, bh-200 chyba się nazywa.
 13. zak

  różnica

  Skrót Hi-Fi oznacza High Fidelity, a więc w wolnym tłumaczeniu wysoka wierność (odtwarzania dźwięku). Wszystko jest umowne, ale dźwięk z dobrego separowanego sprzętu będzie zawsze lepszy niż z jednego miniwieżowego klocka. A funkcjonalność to kwestia danego urządzenia, ale mp3 i inne bajery można teraz spotkać nawet w Hi-Fi a nawet Hi-End
 14. zak

  Recenzja słuchawek ACS T2

  Ogromny materiał, choć reklamą zajeżdża mi na kilometr W każdym razie powiedz co skłoniło Cię do takich dziwolągów, a nie sprzętu sprawdzonego i renomowanego w naszym kraju jak Sennheiser/Koss. No i najciekawsze, jak to "coś" się nosi, strzel fotkę na uchu.
 15. zak

  Sluchawki do 200zl

  Posłuchaj Sennheiserów najpierw, nie wiem jakie masz tam preferencje, ale te słuchawki grają nieco ciemno w porównaniu do konkurencji, nie każdemu się podoba.
×