Skocz do zawartości

zak

Uczestnik
 • Zawartość

  18
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Raczej nikt nie "pomorze", kupując sprzęt w oficjalnej sieci powinieneś ją mieć. Kupując od jakiegoś szarego importera, by oszczędzić jakieś grosze, masz teraz problem...
 2. Jeśli będziesz podłączał do amplitunera cyfrowo to byle jaka karta z wyjściem coax, oby tylko sygnał w DTS lub Dolby Digital wypuszczała.
 3. zak

  Cambridge 340 C

  Jeśli uda Ci się go znaleźć w dobrym stanie to na pewno wart!
 4. A po co niby producent miałby robić nowy firmware skoro może zrobić nowy model i ponownie na Tobie (i innych) zarobić.
 5. To zależy od słuchawek i od ucha, jedne wypadają, inne nie, musisz przymerzyć, albo...kupić w ciemno i liczyć, że będzie ok.
 6. A sprzedaje ktoś już w ogóle 1900? Nie widziałem go jeszcze w sklepach, przynajmniej u oficjalnego dystrybutora.
 7. Ty już w zasadzie wszystko wiesz Odpuść sobie Voice Kraft itp, kolumny są najważniejsze i jeśli nie zależy Ci na wyczynianiu cudów z sygnałem wideo to bierz tańszy amplituner, ale nie 363 tylko minimum 463 (kablibracja, wejścia HDMI).
 8. Nie wiem jak 2 i 3, ale ten Amtech to mnie rozbawił, musieli odkupić tego złomu za jakieś grosze i teraz upychają. Strzeż się tych głośników, to kupa nieprzeciętna.
 9. Gdyby był lepszy to grałby z 4 omami, a tak...ryzyk fizyk, wysadzisz albo nie, jeśli lubisz adrenalinę to polecamy
 10. Nie ten dział to raz, dwa w takim przypadku nie będziesz miał gwarancji, trzy czy nowy to sprawdzisz tylko po oryginalnych plombach na pudle, jak był rozpakowany to nie do poznania.
 11. Rozmawialiśmy już o tym na forum, dobry sprzęt i jak się zastanawiasz to kupuj bo to na razie jedyny odtwarzacz multiformatory - przynajmniej nie będziesz miał bólu głowy który wybrać PS. Jest już kolejna wersja tego multi blue, bh-200 chyba się nazywa.
 12. zak

  różnica

  Skrót Hi-Fi oznacza High Fidelity, a więc w wolnym tłumaczeniu wysoka wierność (odtwarzania dźwięku). Wszystko jest umowne, ale dźwięk z dobrego separowanego sprzętu będzie zawsze lepszy niż z jednego miniwieżowego klocka. A funkcjonalność to kwestia danego urządzenia, ale mp3 i inne bajery można teraz spotkać nawet w Hi-Fi a nawet Hi-End
 13. Ogromny materiał, choć reklamą zajeżdża mi na kilometr W każdym razie powiedz co skłoniło Cię do takich dziwolągów, a nie sprzętu sprawdzonego i renomowanego w naszym kraju jak Sennheiser/Koss. No i najciekawsze, jak to "coś" się nosi, strzel fotkę na uchu.
 14. Posłuchaj Sennheiserów najpierw, nie wiem jakie masz tam preferencje, ale te słuchawki grają nieco ciemno w porównaniu do konkurencji, nie każdemu się podoba.
×
×
 • Utwórz nowe...