Skocz do zawartości

frico

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

O frico

 • Ranga
  Debiutant
 1. Do budowy kolumn potrzebna jest niemała wiedza, jeśli ją posiadasz to nie wiem po co pytasz na forum, na którym nie znajdziesz nikogo, kto by z budowaniem kolumn miał coś wspólnego. Swoją drogą Twoja konfiguracja 2x30cm + wysokotonowy jest mocno..hmm...osobliwa.
 2. A po podstawy granitowe do kamieniarza, zakłady sa akurat blisko cmentarzy, a że czas dogodny, to w okolicach 1-wszego załatwisz dwie sprawy za jednym zamachem
 3. Co proponujecie, bez szaleństw, ma być słuchane tylko poza domem, a więc w warunkach hałasu (ulica, autobus) - najwyższej jakości być tu nie musi, ale żeby jakoś grało. 192 wystarczy? A może by VBR 128-192?
 4. Czy można dziś kupując amplituner wybrać taki, który dobrze sprawdzi się z odtwarzaczami Blu-Ray? Jeszcze teraz nie chcę BD (za drogie), ale za rok, dwa nie chciałbym wymieniać amplitunera.
 5. Jak myślicie, ile trzeba wydać na wzmacniacz, odtwarzacz i kolumny (minimalne kwoty) aby dostać już przyzwoity w audiofilskich kategoriach dźwięk. Taki, żeby przyjemnie usiąść i posłuchać, a nie kaleczyć się jakąś mini wieżą. PS. Sprzęt ma być nowy, więc i ceny nowych urządzeń (takie sklepowe).
 6. W tej chwili płyt Blu-Ray jest chyba więcej, więcej jest także odtwarzaczy w niższych cenach.
 7. frico

  amplituner

  To "coś" nie ma żadnych dekoderów, ani DTS ani AC-3 ani Dolby proLogic. Bez zewnętrznego dekodera nie uzyskać dźwięku przestrzennego z żadnego źródła.
 8. frico

  koaks czy opt

  "Panowie z poznańskiego salonu Top-HiFi to gwiazdy..." - nie wiem jak to jaśniej napisać...Wielki Bracie Ale dość OT.
 9. frico

  koaks czy opt

  Panowie z poznańskiego salonu Top-HiFi to gwiazdy forum internetowych, tu też o nich piszą - tym razem pozytywnie
×
×
 • Utwórz nowe...