Skocz do zawartości

filip

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez filip

  1. Możliwość wklejania zdjęć wymaga od właściciela strony wykupienia miejsca na serwerze. To może kosztować prawie tyle, co paczka fajek regularnie, co dwa dni. Wolf, musisz więc raczej apelować do wydawcy, żeby przeznaczył 1500 zł na stronę www rocznie. To dużo pieniędzy, więc się staraj... Dla niektórych nawet bardzo, bardzo dużo. "LIDL jest tani". Bardzo ładna piosenka, chociaż zniknęła ostatnio z radia.
  2. Ostatni mój post spowodował pobieżne przejrzenie listy użytkowników. Wykasowaliście jakieś 70%, pozostawiając sporo śmieci (róbcie to profesjonalnie, bo wstyd), potem zaprzestaliście działania w ogóle (róbcie to w ogóle). Fajne obejrzałem strony w nowych profilach. Prawdziwy męski seks, z kałem na torsie. Tfu, obrzydliwość. Pomysł kopiowania ogłoszeń drobnych na forum uważam za idiotyczny. Niejaki kah przepisuje je jak małpa, bez wiedzy osób, które zamieściły ogłoszenia gdzie indziej (to jest niezgodne z prawem, przestudiujcie ustawę o ochronie danych) i w obliczu jakiegokolwiek pytania podaje numer telefonu i maila. A forum, to forum i potencjalny klient powinien mieć kontakt z autorem postu. Podawanie telefonu i maila... Macie na to zgodę zainteresowanych? Pomyślcie, zanim coś zrobicie.
  3. http://www.audio.com.pl/phpBB/memberlist.p...=DESC&start=250 Ta strona, na przykład wygląda żałóśnie. 3/4 użytkowników na niej to ulubieńcy z Poland i takie jak Adjemocebter56 lub Sratotatobas38 ("ci" bez maila i www). Wejście na strony części pozostałych użytkowników grozi dla normalnych ludzi wypierniczeniem komputera w kosmos. PS. Przesadziłem. Tutaj jest 8 użytkowników kontra 42 roboty. Z kim gadać na takim forum???????????????
  4. Adminie, adminie... Przejrzyj z łaski swojej listę użytkowników i wyrzuć z niej ponad 250 użytkowników z USA, Italy, China i Poland. To są roboty internetowe, automatycznie logujące się na forum. Ich obecność na liście użytkowników oznacza, że administracja jest trochę, hmmm... niechlujna. Dla ułatwienia - zwykle, choć niekoniecznie taki robot ma stronę www w profilu, zresztą co tu wyjaśniać - wprawne oko pozna. Najlepiej czyścić takie rzeczy raz - dwa razy w tygodniu.
×
×
  • Utwórz nowe...