Skocz do zawartości

Wzmacniacz sluchawkowy do DT 880, HD 800


artur77

Recommended Posts

Witam. icon_wink.gif Jak w temacie - potrzebuje kilku propozycji do wstepnej selekcji i pröbnego odsluchu u dystrybutoröw (w Niemczech). Maksymalna kwota do wydania to 2500pln.

-muzyka - glöwnie metal, industrial, dark elektro, prog. rock, troche jazzu i klasyki
-koniecznie 2 wejscia sluchawkowe
-"napedzane" sluchawki to Beyerdynamic DT 880 i Sennheiser HD 800

Co do preferencji dzwiekowych - raczej neutralny, ewentualnie lekkie podbicie niskich tonöw.

Wygläd i "dizajn" nie majä jakiegokolwiek znaczenia. Prosze o opinie jedynie uzytkowniköw podobnego sprzetu lub osoby, ktöre mialy z nim stycznosc.
Pozdrawiam i czekam na propozycje. icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Sennhieser HD800 dobrze zgrywa się podobno MXM Amp. Jest to projekt DIY kilku forumowiczów-zapaleńców z forum mp3store. Prowadzone są zamówienia na elementy jak i gotowe urządzenia. Sam taki złożyłem i jestem pozytywnie zaskoczony. W swojej cenie nie ma sobie równych gniecie wszystkie wynalazki jakie miałem do tej pory, czyli większość przenośnych Fiio, DIY na lampach PCL83, oraz co najciekawsze Creek obh21. Wszystkie wzmacniacze porównywałem na Creative Aurvana Live!, Koss Porta Pro, KSC-75, Sennheiser 595 i w większości przypadków lepiej brzmiał MXM. Słucham podobnej muzyki co Ty icon_smile.gif Głównie Led Zeppelin, Pink Floyd, Metallica.

Pozdrawiam,
Rain
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dopiero na poczätku lipca. W Polsce sä taniej: USA- 1400usd, Niemcy - ponad 1000 euro, u nas ok 2600pln.icon_wink.gif Odsluchiwalem (na wzmaku Beyerdynamic icon_mrgreen.gif ). Charakterystyka dt 880 troche bardziej mi odpowiada, ale hd 800 wrecz "bombardujä" sluchacza ilosciä detali, a scena wzrosla do rozmiaröw sali koncertowej. Poza tym - bajecznie lezä na glowie. Sä straszliwie neutralne, dlatego wzmak bedzie raczej konieczny, przy kazdym odsluchu nie tylko ujawniajä niedoskonalosci nagrania, ale tez sprzetu odtwarzajäcego (niestety).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...