Skocz do zawartości

CD


selphy

Recommended Posts

Ja tez slyszalem i czytalem tutaj na forum ze Marantz a szczegolnie wlasnie modele 63-67 najlepiej z oznaczeniami SE oraz mkII sa warte uwagi mozna je tez poddac tuningowi ktory ponoc znaczaco poprawia jakosc dzwieku, ale caly czas sie wlasnie zastanawiam czy tylko Marantz w tym przedziale cenowym jest godny uwagi czy moze jeszcze cos innego ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Selphy!

Nie wyważaj drzwi otwartych - jak już ktoś napisał wcześniej w rocku, hard rocku i metalu (ale i w innej muzyce także) odtwarzacze Rotela zabrzmią IMHO najlepiej!

Zwróć uwagę - ostatnimi czasy na Allegro nastąpił wysyp właśnie Roteli i to, co czas jakiś można było dostać za 1 kzł. dziś znacznie taniej kupić można - ot, przykład pierwszy z brzegu

Plusem większości Roteli jest możliwość korzystania z płyt HDCD, a także tanie i dostępne napędy oraz lasery!

Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem swego czasu rok H/K 755 wraz z ampli H/K247. Jeśli chodzi o brzmienie - jak za taką kasę - super. Minusem były błędy logiki. Pakuje oryginał i wciskam play, a on pokręcił płytę i nic... Tak trzy razy i dalej nic. Power off, jeszce raz właczony i łyka za pierwszym razem bez zająknięcia. Średnio trzy razy na miesiąc takie humorki icon_smile.gif
Zminiłem na Onkyo Integra DX-7711. KUpiłem w idealnym stanie za niewiele więcej co H/K - 800zł. Okazja jak nigdy. Na początku chciałem je porównać brzmieniowo, ale jak tylko podpiołem Onkyo, od razu spakowałem H/K do kartonu. Zupełnie inne brzmienie, rewelacja! Po za tym alu panel w kolorze szampan, Taca odlew alu...Nawet przyciski są aluminiowe! Robi wrazenie, a gra jeszcze lepiej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEEERRTT !
zepsules mi humor na 3 najblizsze dni !!
po co podawales link do tej aukcji ;(;(, polowalem na tego rotela od tego sprzedawcy jakies mieisac temu ! cena jaka oferowalem to 650 i sie nie zgadzal. myslal ze wiecej wezmie. a tu troszke ponad 400. zalamka ;( dobry dac , tani laser ehhhhh. kupilem niedawno rotelka tylko 965bx. tez niezly playerek z mechanika cmd-4 ( uznawana jako jedna z najlepszych) i dacem wykorzystywanym w znacznie drozszych konstrukcjach. gra przyjemnym mozna wrecz powiedziec analogowym brzmieniem.

wracajac do tematu polecilbym rotela 975. 2 x TDA1305 oraz cmd 9.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazalski!

Przykro mi... icon_redface.gif  Przepraszam! 

Ale mam nadzieję, że nic straconego... znajdą się kolejne - nowe oferty!

W sumie ten Rotelek z aukcji poszedł rzeczywiście bardzo tanio, a maszyna zacna!

A może dorzuciwszy ze dwie stówki do zakładanego budżetu zapolujesz na model 971??? Pojawiają się już w cenach z okolic 1 kzł.

To też inwestycja na lata!

Pozdrowienia

PS. niech Twój post będzie przestrogą dla sprzedających - czasem lepszy wróbel w garści...  icon_mrgreen.gif



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
No narazie rozgladac sie nie bede bo kuplem niedawno jak pisalem rcd 965bx. Ale 971 to takie moje male marzenie icon_razz.gif nawet kolo 800 zl mozna juz kupic ..jak sie szpera .. jak moj budzet sie cos poprawi to pewnie i zagladne pare razy na allegro w poszukiwaniu tego modelu. Zeby bylo do kompletu z moim wzmacniaczem ra 971 .. icon_razz.gif

pozdrawiam !!

i sorki za maly offtopic icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee... bez przesady. Mój nie miał żadnych problemów z Cd-r wypalanymi z nagrywary, nawet przy dużych prędkościach (24x). Baa, nawet łykał bez problemów nagrywane kilkukrotnie CD-RW. Ale zgodzę się - przy ładowaniu płytki się nie spiesz, dopiero jak odczyta info o ścieżkach, wciskaj PLAY.
No i wygląda wprost przecudnie icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...