Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tlen

Wysokiej jakości dzwięk z odtwarzacza mp3 / pmp ...

Recommended Posts

Jaki jest najwyższej jakości odtwarzacz mp3 ?; chodzi mi oczywiście o odtwarzanie formatów bezstratnych.
Podobno iriver ale po odsłuchu x20 zmieniłem zdanie, ipod odpada raczej napewno chociaż nie miałem nigdy okazji odsłuchu.

Pozdrawiam,
tlen

Witam. Posluchaj iPoda, ale nie wynalazki typu "Touch", a najnormalniejszy "Classic" (HDD zamiast pamieci Flash). Duza pojemnosc, prostota obslugi, swietny equalizer i bardzo dobry dzwiekowo. Wazne - nie sluchaj na firmowych sluchawkach - szybko mozna sie zrazic. U mnie nawet podläczenie duzych DT-880 daje bardzo dobry efekt. Ze "stoperami" Sennheisera uzywam na codzien i nigdy nie narzekalem icon_wink.gif .

Obejrzyj jeszcze Cowona i7, kilka osób na forum się o nim bardzo dobrze wypowiadało. Ma on obsługę FLACa i nie jest to MP4, a MP3 więc kasa nie szła nie potrzebnie w wyświetlacz i kolejne dekodery.

Cytat

Witam. Posluchaj iPoda, ale nie wynalazki typu "Touch", a najnormalniejszy "Classic" (HDD zamiast pamieci Flash). Duza pojemnosc, prostota obslugi, swietny equalizer i bardzo dobry dzwiekowo. Wazne - nie sluchaj na firmowych sluchawkach - szybko mozna sie zrazic. U mnie nawet podläczenie duzych DT-880 daje bardzo dobry efekt. Ze "stoperami" Sennheisera uzywam na codzien i nigdy nie narzekalem icon_wink.gif .

no to zaskoczyła mnie trochę Twoja wypowiedz, skoro DT-880 i mówisz że bardzo dobra jakość,

Cytat

Obejrzyj jeszcze Cowona i7, kilka osób na forum się o nim bardzo dobrze wypowiadało. Ma on obsługę FLACa i nie jest to MP4, a MP3 więc kasa nie szła nie potrzebnie w wyświetlacz i kolejne dekodery.

tak słyszałem już kiedyś że inne firmy już pod masówkę idą , a cowon jest najlepszy

Tlen - nie bardzo rozumiem tego "zaskoczenia"???????? Nie zrozumiales chyba postu. Chodzi o to, ze Ipod nie ma problemu z napedzeniem Beyerdynamic DT-880, a poläczenie - jak na odtwarzacz przenosny - daje bardzo dobry efekt. Nie napisalem "bardzo dobra jakosc".Teraz wyrazniej? icon_wink.gif
Pozdrawiam.

Rio Karma ponoć najlepiej brzmiący odtwarzacz mp3 jaki się ukazał , dostępny tylko z drugiej reki a tak po za tym to iriver albo covon

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować