Skocz do zawartości

Wysokiej jakości dzwięk z odtwarzacza mp3 / pmp ...


tlen

Recommended Posts

Witam. Posluchaj iPoda, ale nie wynalazki typu "Touch", a najnormalniejszy "Classic" (HDD zamiast pamieci Flash). Duza pojemnosc, prostota obslugi, swietny equalizer i bardzo dobry dzwiekowo. Wazne - nie sluchaj na firmowych sluchawkach - szybko mozna sie zrazic. U mnie nawet podläczenie duzych DT-880 daje bardzo dobry efekt. Ze "stoperami" Sennheisera uzywam na codzien i nigdy nie narzekalem icon_wink.gif .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam. Posluchaj iPoda, ale nie wynalazki typu "Touch", a najnormalniejszy "Classic" (HDD zamiast pamieci Flash). Duza pojemnosc, prostota obslugi, swietny equalizer i bardzo dobry dzwiekowo. Wazne - nie sluchaj na firmowych sluchawkach - szybko mozna sie zrazic. U mnie nawet podläczenie duzych DT-880 daje bardzo dobry efekt. Ze "stoperami" Sennheisera uzywam na codzien i nigdy nie narzekalem icon_wink.gif .



no to zaskoczyła mnie trochę Twoja wypowiedz, skoro DT-880 i mówisz że bardzo dobra jakość,

Cytat

Obejrzyj jeszcze Cowona i7, kilka osób na forum się o nim bardzo dobrze wypowiadało. Ma on obsługę FLACa i nie jest to MP4, a MP3 więc kasa nie szła nie potrzebnie w wyświetlacz i kolejne dekodery.



tak słyszałem już kiedyś że inne firmy już pod masówkę idą , a cowon jest najlepszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tlen - nie bardzo rozumiem tego "zaskoczenia"???????? Nie zrozumiales chyba postu. Chodzi o to, ze Ipod nie ma problemu z napedzeniem Beyerdynamic DT-880, a poläczenie - jak na odtwarzacz przenosny - daje bardzo dobry efekt. Nie napisalem "bardzo dobra jakosc".Teraz wyrazniej? icon_wink.gif
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...