Skocz do zawartości

Jakie najtańsze Blu-Ray?


frog

Recommended Posts

Cytat

Czytaj uprzejmie, i ze zrozumieniem, co piszę. Zwróciłem uwagę, że zacytowane możliwości nie dotyczą urządzenia jakie widziałeś. To zaś czy czyta CD czy nie to sprawa wymagań kupującego, dla mnie osobiście to porażka, gdyż kupując nowoczesny odtwarzacz A/V oczekuję, że będę na nim oprócz filmów słuchał muzyki - a tu CD jest i będzie głównym nośnikiem.


Oj juz LG na IFA pokazalo taki odtwarzacz co ma funkcjonalnosc poszerzona o odczytywanie CD, tylko nie pamietam jak ten model sie bedzie nazywal chyba BH200.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wolf, widząc jak trudno im CD przyszło, odpuściłbym SACD/DVD-Audio w Blu-Ray i traktował tylko do kina domowego, a do muzyki coś zupełnie innego.


Hmm podejrzewam że akurat SACD a szczególnie DVDAudio może być dużo łatwiejsze do zaaplikowania ale to fachowcy by musieli się wypowiedzieć. Ale generalnie muszę Ci przyznać rację, chociaż wierzę w Denona icon_wink.gif jednak szukam przedwzmacniacza wielokanałowego z dobrym torem analaogowym (jak na razie LINN bardzo mi się spodobał, świetnie zagrał z pradigmami i Rotelem) do tego jeszcze HDMI i będzie komplet. Czyli końcówka, pre i dwa odtwarzacze icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...