Skocz do zawartości

Zestaw do domu


kominiarz1981

Recommended Posts

Witam, potrzebuję pomocy specjalistów od sprzętu. Mam pokój 28 metrów i słucham różnej muzyki. Zależy mi na jakości a nie na głośności gdyż mieszkam w bloku. Właśnie sprzedałem to co miałem i składam na prawdziwy sprzęt. Proszę o poradę co warto kupić. Czy używane, czy nowe. Najlepiej odtwarzacz płyt, bo radio to będzie źle odbierać i pokrywać się kurzem. Więc chodzi o odtwarzacz i CD i kolumny. Słyszałem że NAD jest kultowy ale może uważacie innaczej. Na razie mam z 400 złoty ale odłożę ile będzie trzeba jednak więcej niż 2000 nie wydam na te sprawy. Do usłyszenia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Za 2000zł bez problemu możesz coś kupić. Masz dwie możliwości, albo zestaw micro np. Yamaha, Denon czy Maranzt, albo duża wieża, ale używana. Jeśli szukasz jak najlepszego dźwięku za tę cenę to lepiej trochę się pomęczyć i złożyć coś z używek.
Rynek jest bardzo obszerny i każdy komponent gra inaczej, więc najlepiej byłoby gdybyś sprecyzował upodobania muzyczne (przynajmniej ogólnie np. pop, rock, metal, ale nigdy jazz i klasyka itp.), żeby uściślić może jeszcze napisać czy wolisz jak jest dużo basu, czy jak masz równowagę w całym paśmie (cały czas piszę o ogónym pojęciu, a nie rozpisywaniu się jakimiś branżowymi zwrotami icon_wink.gif).
pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dokladnie, po takim opisie to możemy ci powiedzieć że możesz kupić wszystko .
a jak chcesz najtaniej i w miare normalnie słuchac to zainteresuj się np. firmami
KODA , Tonsil , Voicekraft , JBL jeśli chodzi o glośniki .
do tego np. jakis stary wzmacniacz Technicsa lub Yamahy .
nie kupuj oczywiście bezfirmowego staffu który tez jest na allegro .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...