Skocz do zawartości

kino domowe z dolnej półki


rafiksq

Recommended Posts

który z poniższych kin moglibyście ewentualnie polecić?
denon 1306+dvd 1740 i kolumny jamo 416(albo wharfedale cr-40)
sony str dg720+dvd ns708s i kolumny sony ss-fcr6000
SONY STR-DG720 DVP-S708 + KODA AV707

budżet max 2500zł, pokój 22m2,póki co oglądamy filmy z kompa podłączonego do LCD SHARP 32'' i słucham muzyki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pierwszy i drugi zestaw wygląda bardziej zachęcająco.Jakoś nie mam przekonania to kolumn produkcji Sony.Jak zwykle spytam się czy masz szanse te zestawy odsłuchać.Bo zawsze twierdzę że twoje uszy i twoja ocena dźwięku są najważniejsze.



Dzięki za odpowiedź, rozumiem, że pierwszy i trzeci, tak?niestety nie mam możliwość, pochodze z 3miasta i może wydawać się to dziwne ale nie ma sklepu z odsłuchem. Jak byłem w "rtv agd" to owszem mieli pokój odsłuchowy ale nie umieli podłączyć sprzętu albo im się nie chciało.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

niestety nie mam możliwość, pochodze z 3miasta i może wydawać się to dziwne ale nie ma sklepu z odsłuchem.


rafiksq
W 3mieście masz nie jeden sklep audio i na pewno z kompetentną obsługą. Do EURO w kwestii audio wogóle nie warto się wybierać, już lepsze jest MM czy Saturn, ale i tak daleko im do normalnych sklepów "specjalistycznych". Wejdź do działu sklepy i przeszukaj wszystkie okoliczne miasta. Później zadzwoń i popytaj o dostępność sprzętu oraz możliwość odsłuchu. Może tak być, że nie znajdziesz wszytkiego, ale może w salonie będzie zupełnie coś innego co przypadnie ci do gustu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówię może się okazać, że w salonie nie odnajdziesz tego sprzętu, bo rzeczywiście to najniższa półka (nie licząc chińczyków). W takim wypadku wybierz się do marketu tam za 2500zł będziesz miał za pewne kilka opcji. Od siebie poleciłbym z elektorniki ONKYO: dobre wyposażenie, dźwięk na dobrym poziomie jakość/cena. Co prawda najczęściej jest ono w zestawie (w tych kwotach) z kolumnami M-Audio, które są stawiane na równi z Prismem czy VK, ale używam takiego zestawu i nie jest aż tak źle. Jeśli sama elektronika ci się spodoba to zawsze możesz się rozejrzeć za innymi np. JAMO czy KODA, a ampa i DVD kupić oddzielnie.
Chociaż nie ukrywam, że zestawienie będzie bardzo trudne, bo tak naprawdę trzeba mieć przynajmniej 3500zł. Pamiętaj jeszcze o zakupie kabli, które wcale nie będą takie tanie, bo za głośnikowe po 4-6zł/mb zapłacisz ok. 200zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...