Skocz do zawartości

Marantz PM-550 DC+Heybrook HB4 Czy to zagra


piotrlisek

Recommended Posts

Mam Pytanie czy zestaw ponizej wogole zagra ??? Oldschoolowy MARANTZ + HEYBROOK HB4
Z gory Dziekuje za odpowiedz
piotrlisek

Marantz PM-550 DC
Uteffekt per kanal Samtliga effektangivelser vid 1 kHz

4 ohm DIN .......................91 w

4 ohm RMS.......................90 W

8 ohm DIN...........................70 W

8 ohm RMS.........................65 W

THD vid 8 ohm RMS............0,03 %

IM.........................................O03 %

Dämpfaktor 8 ohm (1 kHz)...........80

+HEYBROOK HB4

90 dB/Watt
Impedance
6 Ohms
Drive units
Bass
Mid
Treble
165mm Kevlar
130mm Kevlar
25mm aluminium
Dimensions (HxWxD) mm
1000x240x290
Power Handling
100 Watts
Frequency range
35Hz-22KHz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Dzieki za odpowiedzi. Mam kolumienki juz w domu i sa naprawde okazale ale mam problem. Z tylu sa 4 wyjscia na kable do podlaczenia wzmaka i nie wiem jak je podlaczyc musze smostkowac 2 + i dwa - czy podlaczyc 4 kable do kazdego gniazda ale jak podlaczyc to do MARANTZA ??? wogole jak to podlaczyc bo nie spotkalem sie jescze z czyms takim. W sklepie mi wytlumaczono ze jest to opcja podlaczenia 2 wzmakow ... ale zapytalem jaki to ma cel to mi wyjasniono ze ma to wplyw na czestotliwosc dzwieku i takie tam ale dla domowego uzytku nie ma to znaczenia i powinienem podlaczyc tylko 2 srodkowe + i -... Na zdjeciach od poprzedniego wlasciciela kolumny sa podlaczone 4 kablami (tzn 4 kable wychodza z kolumn ale nie wiem jak to jest podlaczone do wzmacniacza) napisalem do niego i czekam na odpowiedz ale Czy Wy moglibyscie mi wytlumaczyc o co CAMAN ??? :>
Pozdrawiam
Piotr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedzi - zadzwonilem do Heybrooka powiedzieli to samo . Mam kolejny problem MARANTZ PM 550 DC jaki zakupilem jest bez kabla zasilajacego - wiem ze to stary sprzet ale czy napiecie 230V nie usmazy go bo z tylu jest napisane 220V nie wspominajac ze jest jakas dziwna wtyczka podejzewam ze na rynek US.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcałe nie dziwna, najzupełniej standardowa. To jest po porstu gniazdo IEC, takie jak np. w PCtach. Taki kabel zwykły będzie cię kosztował jakieś 30zł, ale jest też wiele audiofilskich konstrukcji znacznie droższych, które podobno poprawiają dźwięk. Osobiście podchodzę do tego z lekką rezerwą, ale z zasilaniem nie bawiłem się jeszcze, więc nie chcę tu wydawać jakiś błędnych opinii.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...