Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam
Mam glośniki Creative g500 i potrzebuje dłuższych kabli do satelit.
Jakie kable najlepiej kupić do takiego zestawu? niechce mi sie bawic w przedlużanie oryginalnych...poza tym oryginalne sa raczej słabe.
Chce kupić 5xchinch (jakies złote) i do tego dolutowac kabel który mi zaproponowal sprzedawca w sklepie elektronicznym, nie wiem jakiej klasy to jest kabel ale jego cena to 1,50zł za...prosze o rade bo nie znam sie zabardzo na takich rzeczach.
Acha i on jeszcze cos mówil o tym ze moze byc wyjscie na kanał mono lub stereo. Jakie jest w zestawach 5.1 ??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim zestawie, kabel głośnikowy za 5zł/m w zupełności wystarczy, i tak będzie lepszy od oryginalnego.
Cytat

Acha i on jeszcze cos mówil o tym ze moze byc wyjscie na kanał mono lub stereo. Jakie jest w zestawach 5.1 ??


Sygnał wejściowy do zestawu, doprowadzany jest trzema podwójnymi przewodami stereo, dającymi sygnał 5.1.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o sygnał doprowadzany do kazdej z satelit...ale kupile kable zrobilem i dziala dobrze.
Natomiast mam problem z odtworzeniem dzwieku 5.1 w filmach DVD. Używam programu PowerDVD(oryginalny) w opcjach tego programu wcześniej ustawialem funkcje SPDIF, wtedy działał głośnik centralny w dialogach a z pozostalych było słychac efekty dzwiekowe. Teraz nie wiem czemu nagle po ustawieniu tej opcji dzialaja tylko dwie przednie satelity.
Jaka może byc przyczyna? bo przecierz kable nic chyba do tego nie mają.
Efekty EAX dzialaja bo sprawdzalem w sterownikach audigy i w grach.
Prosze o pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...