Skocz do zawartości

HI-FI speakers - ktory zestaw wybrac


digitalamigos

Recommended Posts

Witam


Od jakiegos czasu myslalem o kupnie jakiegos zestawu stereo. Przyznam od razu ze nie jestem audiofilem, niemniej slucham muzyki dosyc sporo, i chcialbym oczywiscie sluchac ja w jak najlepszej jakosci. Zdecydowalem sie kupic uzywany zestaw hi-fi. Niestety jestem laikiem w tym temacie, wiec dlatego tez postanowilem zapytac szanownych kolegow i kolezanki o pomoc w wyborze.
Po zapoznaniu sie z ofertami z roznych ebay'ow itp. wybralem kilka opcji ktorymi jestem zainsteresowany. czy moglibyscie polecic mi ktory model wybrac (jesli moglibyscie napisac kilka slow - dlaczego?), ewentualnie zarekomendowac mi do tych zestow glosnikow jakis rozsadny i niedrogi wzmacniach.
oto lista glosnikow ktore znalazlem:

JBL TLX3000
JBL TLX 121
Bang&Olufsen Beovox S45
B&W DM-310
B&W DM 330
B&W DM220
B&W V201
Bose 201 seria III
JAMO J-101
Tannoy T225

Bede wdzieczny za Wasza pomoc.

pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz

problem w tym ze niemam jak ich przeslucham poniewaz sa to glosniki uzywane i sa od siebie oddalone dosyc duzymi odleglosciami, wiec musze wybrac bez sluchania, dlatego ze prosze o rade icon_smile.gif

Cytat

Głośniki takie jak JBL ,B&W oraz Jamo mógłbyś posłuchać w sklepie ,radzę zacząć od takiego odsłuchu.


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...