Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz/amplituner do Monitor Audio Bronze BR2


DEEFsnk

Recommended Posts

Witam! Posiadam Kolumienki jak w tytule i nie wiem jaki mam do nich dobrać wzmacniacz. Mój budżet to do 500~550zł, więc myślę o używanym wzmacniaczu. Jeśli chodzi o muzykę to słucham niemal wszystkiego prócz hip hopu i techno. Prosiłbym o jakieś sugestie, choć nie ukrywam ze mam na oku Yamahe AX-396/496.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Ech gdzieś mi ten wątek umknął. Troszkę spóźniony ale jestem.
Mm skromnym zdaniem
w Temacie Yamahy serie AX-3XX i pochodne typu RX-3XX etc. (gdzie x w numerku jest dowolną cyfrą) raczej odpuść ....... szkoda nafty.
Jak dla mnie Yamaha "zaczyna się" od modeli serii 4XX. Zwłaszcza godny uwagi jest AX-496, ale ......... biorąc pod uwagę ich ceny nie wiem czy warto.
Wyższych modeli polecanych przez Devila ja raczej bym nie polecił ...... ich ceny są w moim odczuciu zupełnie nieadekwatne do jakości icon_sad.gif
Za to zgodzę się z kolegą Devilem który pisze że:
Cytat

ax-900 to już inna epoka


...dodam tylko - znacznie lepsza epoka. Czy AX-900 jest taki ach? A to zależy w odniesieniu do czego ........ w odniesieniu do modeli wymienionych powyżej, TAK jest, - zjada je jako przystawkę do śniadania (jeśli jest oryginalny - a nie jest to jedynie obudowa od AX-900 z elektroniką niewiadomego pochodzenia w środku). Devil nie porównuj modeli niskich i średnich z flagowcem, to jest nieporozumienie!

Ja osobiście poleciłbym Yamahę z lat 1980-1990. W tym budżecie można utrafić flagowca lub model 2 od góry. W mojej ocenie warto zainteresować się następującymi modelami (wymieniam w kolejności atrakcyjności) A-1000, AX-900, A-1020, AX-700, A-700.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...