Skocz do zawartości

Kino Domowe Idealne Dla Mnie


geforc

Recommended Posts

Witam w najbliższym czasie chciałbym kupić kino domowe , aczkolwiek moje oczekiwania są "specyficzne" :

1.Głośniki , nie chce żeby były duże kolumny , raczej takie coś jak w zestawach do komputerów , takie satelity bardziej niż ołtarze wielkie , mam mały pokój więc wiadome ...
2.Żeby odtwarzacz był również nagrywarką DVD , jak i miał też dysk żeby wrzucić muzykę , lub wejście USB zeby podłączyć pendrive z muzyką/teledyskami...
3.Cena hmmm , rozsądna , myślę że do 1500zł razem z głośnikami i subwooferem
4.Dobrze by było jakby odczytywał jak najwięcej formatów "komputerowych" typu AVI,mp4,Wmv ...


Dziękuje za każdą pomoc ;]


ps.nie jestem jakimś audiofilem , po prostu żeby w miare dobrze grało i miało wyżej wymienione opcje ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej powierzchni to ma grać?
Czy ten zestaw ma być nowy - czy dopuszczasz "używki"?
Chcesz "naleśnik", czyli amplituner z DVD w jednej obudowie?

Jeżeli dopuszczasz DVD z wejściem USB, to można będzie pokombinować - bo komplet: nagrywarka + amplituner + kolumny 5.1 to może być ciężko...

Kolumny mają być malutkie jak z naleśników (czyli jakieś 10x10cm) czy mogą być większe, drewnopodobne (wymiary rzędu 20x30cm)?

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak , pokój ma 5m na 4m (mniej więcej)
tylko nówka
amplituner w ogóle mi nie potrzebny , sama nagrywarka/odtwarzacz dvd + głośniki z subwooferem
wolałbym jednak żeby był z dyskiem , ale może być również dysk i do tego usb ...
głośniki raczej takie małe 10x10 nie jestem maniakiem jakimś , po prostu chcę coś kupić dla amatora ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...