Skocz do zawartości

Jaki amplituner z mocnym basem?


proton

Recommended Posts

Hm... Amplituner nie ma nic do rzeczy? Na pewno jest w tym nieco racji - jeżeli bierzemy pod uwagę konfigurację uwzględniającą istnienie subwoofera.
Ale czy 20-25 m2 uzbrojone w pięć głośników (np. dwa fronty-podłogowce, dwie satelity-podstawki, jeden cantralny) bez subwoofera nie może pretendować do dumnego miana Kina Domowego? Tak więc, uprzedzając ewentualne odpowiedzi: posiadam "takie" Kino Domowe (B&W DM603 S3 + B&W DM600 S3 + B&W LCR600) bez subwoofera i na brak pięknych, rozległych nizin bynajmniej nie narzekam... Stałym napędem tego zestawu jest amplituner Yamahy. Gdy jednak zapędziłem do roboty amplituner poczciwego Denona - nizina zaszła mgłą, a zamiast widoku po horyzont widziałem tylko najblższe krzaki. Bas - do tej pory krótki, mocny i kontrolowany stał się rozmyty, niezdecydowany, jakby pozbawiony charakteru. Ogólne wrażenie pogorszyły pewnie dynamiczne sceny np. z podkładem hardrockowym, które Denon przedstawiał co najwyżej niemrawo.
Czym prędzej powróciłem do sprawdzonej Yamahy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...