Skocz do zawartości

Głośniki CREATIVE 5.1 INSPIRE T6100 - Na Impreze ?


Recommended Posts

Witam wszystkich icon_smile.gif chciałbym sie zapytać czy głośniki CREATIVE 5.1 INSPIRE T6100 będą nadawać sie na imprezę tzn. czy będą dawały dobre brzmienie ? no i głośność ? może ktoś ma te głośniki i sprawdzał na imprezie. Sala około 15-20 m2 . Proszę o podpowiedź szybką icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zamiar kupić te głośniki czy po prostu chcesz się upewnić, że nic ci się nie spali czy coś?

Jeśli to pierwsze to lepiej stwórz jakiś zestaw stereo zamiast bawić się w komputerówki (chyba że nie interesują cię wogóle używki). Niby salka mała jednak zawsze lepiej jest dać zwykłe kolumny, niż zestawy komputerowe (mówię o plastikach Creative czy Logitech, a jak chcesz nowe to obejrzyj produkty Geniusa, Microlaba i RedStara).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie sprobuje jakoś porozstawiać no tylko kable są krótkie ale coś wykombinuje icon_smile.gif Mam jeszcze jedno pytanko bo w PC-cie mam kartę dźwiękowa 5.1 i jak bym chciał puszczać muzykę z laptopa to ,jak mam te głośniki podpiąć gdy laptop ma tylko jedno wyjście na głośniki ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do długości kabli możesz ewentualnie zastosować jakieś przedłużki (byle nie za długie, całość kabla maks 5m).
Podłączenie tego do lapka musi być za pomocą jakiejś przejściówki, czy nie miałeś czegoś w tym stylu w zesatwie z głośnikami??? Powinno się chyba znaleźć, ale nie jestem pewien. Wogóle to się trochę nie klei, bo głośniki nie mają żadnego przejścia w tryb stereo (coś takiego ma np. zestaw słuchawek 5.1 TEACa), więc teoretycznie możesz podpiąć tylko fronty. Szczerz niegdy nie próbowałem czegoś takiego i nie poradze ci nic konkretnie, musisz popróbować.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...