Skocz do zawartości

Sharp SX-8800 + Harman Kardan AVR 51


MaCDrG

Recommended Posts

Witam, naj sam przód to sie przywitam, skoro jestem nowy, ema xD

i odrazu mowie ze przeszukałem chyba cale to forum w poszukiwaniu odpowiedzi lecz problemy innych różniły sie nieco od mojego (inne wyjscia, kostki itd)

Otóż Posiadam SX-8800 + H/K AVR 51 + 2 eltexy 300W + zestaw głośników magnata monito 880 (2 fronty, 2 reary, cent)

kompilacja nietuzinkowa, ale weszlem w jej posiadanie dosc przypadkowo, ponieważ wczesniej posiadalem zestaw yamahy serii Rx 6 etc etc

i tu moje 1e pytanie, czy da sie to jakos logicznie podpiac? (do PC karta 5.1)
wiadomo ze jakis surradow nie osiagne gdyz H/K nie ma spdifa etc etc...


2 pytanie tyczy sie Sharpa SX-8800, otoz mam u niego 3 wyjscia
- zasilajace 220v
- ,,chinche,, je podpina do H/K
- i cos na styl jacka, lecz zadne zrodlo dziwieku w niego wpiete nie daje jakiegokolwiek efektu

czytalem na forum ze istnieje przy nim wejscie na 12v aby uruchomic reary, czy w takim razie mam tam wpiac 12v? i wtedy rusza wyjscia ,,rear,,

i czy da sie zmostkowac kana ,,A,, i ,,B,, aby graly jednoczesnie, czyli w sumie podlaczy 2x rear-y i 4 x fronty... rozebralem Sharpa ale niechce zaczac tam lutowac na prozno gdyby mialo sie zrobic jakies przeciazenie czy cos...


ostatnie pytanie tyczy sie H/K czy mozna podzielic w/w glosniki z Sharpem? poniewaz sytuacjia u mnie wyglada tak ze wpinam zrodlo dziwku z PC do wyjscia w H/K ,,CD,, nastepnie moskuje wyjscia/wejscia w H/K i podlaczam Sharpa do pre outu w H/K, poniewaz nie wiem dlaczego jedyne co ,,wychodzi,, z H/K to ,,ciche,, reary, reszta wyjsc zupelnie glucha...

z gory bardzo dziekuje za odpowiedzi i przepraszam jesli wyrazilem sie nie scisle, w razie bledow proszo o wyrozumialosc jakom nowy Razz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...