Skocz do zawartości

Jakie kable?


Hadzbe

Recommended Posts

Witam:)
niedawno pisalem do was w sprawie amplitunera i kolumn:)

juz zakupilem
YAMAHA RX- V795A RDS podlaczona kablem Coaxialnym KLOTZ DO PC icon_wink.gif
oraz kolumny MAGNAT MONITOR SUPREME 1000:)

i teraz pytanie.... JAKIE KUPIC KABLE DO GLOSNIKOW???CHODZI MI O TO JAKI PROFIL I PROSZE O OFERTY Z ALLEGRO:) oczywiscie nie jakies super drogie;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable to w dużym stopniu indywidualna sprawa... podobnie jak wybór sprzętu audio. Jednemu coś się w sprzęcie spodoba bardziej, innemu mniej.

Od siebie polecam kabel ProCab ls25 - jest moim zdaniem w miarę uniwersalny i przy budżetowym sprzęcie nie będzie słabym ogniwem.

http://www.allegro.pl/item638371898_procab...y_on_stage.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wychodzę z założenia, że nie warto wydawać dużo na kable. Do tego typu sprzętu powinny ci starczyć kable marek marketowych typu HAMA, KLOTZ, Alphard (5-7zł/mb). Sam mam tym spiętą sekcję wysoko-średnio tonową i jest całkiem przyzwoicie. Ewentualnie jeśli masz na to około 150-200zł to możesz kupić QEDa Silver Anniversary XT, albo Chord Company Silver Carnival (oba ok. 30zł/mb). Jednak nie gwarantuję, że będzie jakakolwiek różnica, a może się okazać, że różnica jest, ale dla ciebie lepiej gra ten tańszy.

Przykłady:
QED SA XT
Alphard Da Vinci
a tu ciekawa propozycja QED z kofekcją w biwiringu, ale nie wiem czy masz w tych głośnikach możliwość bi-wiringu i wpięcia bananów, jeśli tak to super propo
QED SA XT
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...