Skocz do zawartości

Recommended Posts

Uuuuuu, troszkę mało infiormacji.
Po pierwsze zmiana przekroju 2/2,5mm nie zmieni ci dźwięku, albo będzie to różnica prawie nie słyszlana. Oprócz długości przewodnika i jego przekroju na dźwięk wpływa też typ przewodnika i jego jakość, więc wybieranie samego przekroju jest trochę bezsensem icon_wink.gif

Jeśli oczekujesz jakiejś konkretniejszej pomocy to napisz jaki to wzmacniacz i jakie kolumny oraz czy chcesz zmienić coś w charakterze tego zestawu (dźwięk) czy pasuje ci tak jak jest???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Uuuuuu, troszkę mało infiormacji.
Po pierwsze zmiana przekroju 2/2,5mm nie zmieni ci dźwięku, albo będzie to różnica prawie nie słyszlana. Oprócz długości przewodnika i jego przekroju na dźwięk wpływa też typ przewodnika i jego jakość, więc wybieranie samego przekroju jest trochę bezsensem icon_wink.gif

Jeśli oczekujesz jakiejś konkretniejszej pomocy to napisz jaki to wzmacniacz i jakie kolumny oraz czy chcesz zmienić coś w charakterze tego zestawu (dźwięk) czy pasuje ci tak jak jest???




ok moze doprecyzuje bo kompletnie sie na tym nie znam: wzmacniacz to leciwy philips FA911 a kolumny SKART. w zasadzie nie mam jakichs konkretnych wymagan co do dzwieku, nie oszukujmy sie do high-end to temu zestawowi raczej daleko, kable wstepnie wybralem cabletech z allegro po 3,20 za metr (2.5mm) ew opcja 2mm rowniez cabletech. nie chce klasc kabli ktore przewyzsza wartosc zestawu;) koniecznosc wymiany wynika z faktu iż mialem przemeblowanie i kable ktore teraz sa podpiete (na moje oko 1mm) sa poprostu za krotkie. pytam bo nie wiem czy przy tej mocy wmacniacza 2,5mm to nie bedzie za duzo?


dzieki i pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...