Skocz do zawartości

Wasze brzmienie


majkel

Recommended Posts

Witam, i odpowiadam...na Post kolegi BERT proszę nie sugerować...jestem nowym uczestnikiem Forum..moja wypowiedź była autentyczna i szczera. Miałem przyjemność uczestniczyć w odsłuchu zestawienia..., które opisałem...
biorę za nią pełną odpowiedzialność..

Dawno temu...byłem czynnym audiofilem...lata świetlne temu..wystarczy spojrzeć na mój profil i datę urodzin...
Obecnie od roku może od dwóch lat wracam do mojej pasji z przed lat...

Na FORUM AUDIO JESTEM debiutantem...jeżeli w przyszłości zdarzy się z mojej strony jakaś niezręczność z góry wszystkich przepraszam...

pozdrawiam serdecznie kolegę BERT

oraz wszystkich pozostałych uczestników FORUM

uczeń54
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytat

Dawno temu...byłem czynnym audiofilem...lata świetlne temu..wystarczy spojrzeć na mój profil i datę urodzin...
Obecnie od roku może od dwóch lat wracam do mojej pasji z przed lat...

Na FORUM AUDIO JESTEM debiutantem...jeżeli w przyszłości zdarzy się z mojej strony jakaś niezręczność z góry wszystkich przepraszam...



Miło jest poczytać szczere wypowiedzi.

Witaj w klubie 50-tek....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icon_arrow.gif pirs cze58y

Witam ponownie Panowie, ...masz rację kolego pirs w swoich domysłach...
dzieci odchowane..dożo więcej czasu...?
Przypuszczam, że głównym powodem jest uczucie pustki w ogarniającym nas świecie..
Po latach gonitwy... dochodzę do wniosku że coś mi umyka...
Coś nie powtarzalnego zostawiłem za sobą...
Żyć należy z pasją...gdy jej niema życie staje sie szare...
Muzyka, książki, grafiki, każde dzieło człowieka warte jest zachowania i pielęgnowania...
Muzyka pozwala mi spojrzeć z innej perspektywy na otaczającą nas rzeczywistość..

delektujmy się każda chwilą...przy muzyce nawet z radia..
pozdrawiam

uczeń 54







Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Cytat

Lubie brzmienie dynamiczne z mocnym ale nie przesadzonym basem, precyzję i naturalność w średnim i wysokim zakresie częstotliwości. Jednocześnie cenię sobie stereofonię, możliwość lokalizacji poszczególnych instrumentów na muzycznej scenie. Ważne także jest że muzyka dobrze brzmiała niezależnie od ustawionej głośności.



u mnie jest taki bas ze jak podglasniam u mnie w domu na dole na 3 to na gorze mi sie szawki czesa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię posłuchać dźwięku nieskompresowanego. Niestety rzadko się zdaża. Jeśli w muzyce klasycznej przeważnie nie przesadzają z kompresją, to w rozrywkowej praktycznie tylko rzadko spotykalne super rarytasy są pozbawione obowiązkowej dużej i wielokrotnej kompresji. Jeśli na płycie CD kompresja obniża poziom dźwięku, to w radio i telewiji czasami po prostu razi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...